Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek hogy ne kenődjön...

Mit tegyek hogy ne kenődjön el a sminkem?

Figyelt kérdés

1. Alul szoktam egy kicsit kihúzni szemceruzával(vagyis szeretném) de akár hányszor kihúzom egy idő után elkenődik! Mit ajánlotok erre valami reggeli házi praktikát tudnátok ajánlani?


2. Szerintetek az jó hogyha az alapozót és a hidratáló arckrémet összekeverem hogy gyorsabban végezzek?



Előre is nagyon köszönöm a válaszokat,sürgős!!!!!


2013. márc. 25. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
én lealapozózom+ púderezem a szemem és az arcom is, de még így is elkenődik.
2013. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. szerintem a szemceruázval van a baj.Elég jó márka vagy lehet,hogy az a gond,hogy direkt füstös szem elkészítésére használható,meg ha nagyon puha akkor az nagyon kenődik:)

2.nekem valahogy az alapozó minősége bánja ilyenkor,mert utána nem fed szépen:|inkább csináld azt,hogy valamit csinálsz(hajcsinálás,felöltözés,sulis táskába bepakolás) még mielőtt felrakod a hidratáló után az alapozót:)

2013. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a sminkesek a fotózásokon kevés hajlakkal szokták lefújni ha kész a smink.
2013. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy normális tartós szemcerka nem kenődik el magától, max ha könnyezel vagy hozzányúlsz. Essence Long Lasting az egyik legtartósabb, és még csak nem is drága.

Alapozó keverése hidratálóval az ilyen BB krém szerű dolgot ad, ami kevésbé fog fedni.

2013. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!