Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel éritek el, hogy a...

Mivel éritek el, hogy a sminketek ne kenődjön el?

Figyelt kérdés
Csak szemceruzát meg tust szoktam használtam, mindkettő avonos és sajnos 1-2 óra után mindig elkenődik és olyan mintha ki sem leettem volna festve. Mivel lehet fixálni úgy, hogy egész nap tartson?

2013. márc. 9. 14:38
 1/9 anonim válasza:
88%

Meg biztos nagyon fiatal vagy

Tanullj meg sminkelni rendesen

Amikor 16voltam en is ezt csinaltam most 24 vagyok es mar csak kinevetem magam mit müveltem akkoraba

Mindenhol vannak a neten ilyen videok nezz utanna egy kis gyakorlat es belejössz:)

2013. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. :) ugyanis akármit és akárhogyan csináltam edig, nekem is elkenődött egy idő után. és több vagyok, mint 16 éves. :)
2013. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Avonos nekem is elkenődik, használj minőségi termékeket és szemhéjalapozót.
2013. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#1: A videókból csak azt látom, hogy a sminkelés valami extrém bonyolult dolog, elriaszt még a gondolatától is, fogalmam sincs, más hogyan tudja megtanulni akár rosszul is. Épp gondolkodtam, kiírjak-e egy kérdést erről. Bár lehet, hogy senki nem értene meg.


S nem értem, hogy az elkenődésnek mi köze van a rutinhoz és ügyességhez. Az nem az anyag jellemzője?


Vagy menjek innen, ha úgyse tudok válaszolni semmire ebben a témakörben? :)

2013. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az avonos nekem sem nagyon vált be, bár van ennél rosszabb szemhéjtusom is, amit szemhéjalappal kicsit tartósabbá lehet tenni.


A szemhéjat pl. nem kell hidratálni, mert könnyen zsírossá válhat, és úgy nem jó sminkelni. A szemhéjalap szintén sokat számíthat, de érdemes jó minőségűt venni belőle, mert nagyon sokáig elég.

És végezetül azt gondolom, abból, amit napi szinten használsz - jelen esetben tus és szemceruza - érdemes igazán jó minőséget venni. Ne ijedj meg, nem csak 5000 Ft fölött lehet jó minőségű terméket venni és ezek bizony biztos, hogy tartósak.

Szemceruzából pl. tudom ajánlani a maybelline-t, nagyon jól pigmentált, könnyű vele dolgozni, alig fogy, vagy az essence long lasting szemceruzát, ami szintén jól pigmentált, könnyű vele dolgozni és 500 Ft körül van. Szemhéjtusok közül ami ár érték arányban nagyon jó pl. az essence zselés tus.

2013. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem astoros vízálló szemceruzám van.

Először fültisztítóval a vízvonalat végighúzom,aztán szemceruza majd pár perc múlva mégegyszer. Egész nap ott marad. Tust is vízállót szoktam használni

2013. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Avon termékek a legrosszabbak, ne csodálkozz ha elkenődik.

Lehet jókat venni, pl Essence Long Lasting szemcerka, az ott marad egész nap ahova kened ha nem nyúlsz hozzá. Essence zselés szemhéjtus is hasonlóan tartós...bár ez nem annyira mint a ceruza.

2013. márc. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kipróbálom az ajánlott termékeket, remélem beválnak.:) Egyébként 19 éves vagyok, annyira azért nem vagyok már fiatal.
2013. márc. 10. 08:52
 9/9 anonim válasza:

Arra gondoltam hogy a videobol megnezheted es megtanulhatod a sminkeles lepeseit nem a szemhelyfestest 100szinnel meg összesatirozassal.

Alapozo.szemceruza,SZEMPILLASPIRAL ugye ,meg tus.

Ne haragudj de en ilyen festest meg senkitöl nem halottam hogy csak szemceruza meg tus ebböl gondoltam hogy 16eves lehecc.

2013. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!