Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminketek lesz/volt...

Milyen sminketek lesz/volt szalagtűzőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szombaton lesz a szalagtűzőm, de nem tudom, hogy milyen sminkem legyen. Nektek milyen volt. Nem vagyok túl jó sminkelésben, szóval valami könnyűt ha lehet. Köszönöm a válaszokat.

Ja és képeket is linkelhettek.


18/L


2012. nov. 12. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen nagyon erőteljes szerintem. Fontos hogy jól le legyen alapozva az arcod, egy halvány szájfény, a szemed pedig attól is függ hogy mi áll jól. Szerintem egy sima fekete kontúr a felső szemhéjra is nagyon szépen tud mutatni. A szemhéjadra pedig valami fehér kicsit csillogósabb festék, főleg ha táncolsz is.
2012. nov. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ja kép lemaradt. [link]
2012. nov. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Szalagtűző hát besz*arok :D felénk szalagavatónak hívják :)

Amúgy ha nem tudsz sminkelni ne nagyon erőlködj mert elrontod. Anyukád tesód barátnőd nem tud sminkelni? Én több barátom is kisminkeltem :) feket ezüst szemhéjpúder csillogószemhéjtus szemceruza, spirál

2012. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem ilyesmi volt: [link]


csak egy kicsit másként volt a színátmenet, de világosból ment át sötétszürkébe. Mi is szalagtűzőnek mondjuk, nekem a szalagavató hangzik furcsán.:P Ja és sminkes csinálta 1000Ft-ért.

2012. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mind a kettőt használjuk, mikor melyik jön ki, de nem bánnám ha már egyiket se kellene használnom, mert kicsit kezd az idegeimre menni. Amúgy debreceni vagyok. Ma megyek kozmetikushoz és megkérdezem, hogy ő mennyiért dolgozik, mert lehet akkor megcsináltatom vele. Az a baj, hogy reggel lesz fél 10től a szalagAVATÓ nekünk nyolcra ott kell lenni. Ami azt jelenti, hogy hétkor ki kellene festeni, de senki nem vállalja ilyen korán. :(
2012. nov. 13. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz/akarsz erős sminket, válassz valami elegáns bézs, barna vagy szürke, picit csillámos vagy fényes szemhéjpúdert, alul húzd ki fekete szemceruzával a szemed, és kész is :)


Pl. [link]


[link]


Szerintem ezek egyszerűek.


Nekem rózsaszín színátmenetes sminkem volt tavaly tussal. Magamnak csináltam :)


Jó szalagtűzést, ne izgulj, mindjárt túl leszel rajta :)

2012. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem izgulok én cseppet sem. xD xD Inkább csa kezd elegem lenni a négy órás kelésből mert minden reggel tánc próba :S:S

Ezek szépek. Köszönöm mindenkinek. Ment a zöld pacsi és ma tartok egy próba sminket. :D:D

2012. nov. 13. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz, én sminkes vagyok szoktam vállalni extrém időpontokat is, nyugi papírom is van :)
2012. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok.
2012. nov. 13. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!