Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen a mindennapi sminketek?

Milyen a mindennapi sminketek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sminkesként,én azt tanácsolom,hogy ha nem muszáj akkor csakis alapozó és korrektor,esetleg szájfény de az sem muszáj.
2011. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
max fekete szemceruzával kihúzom a szemem semmi több...az se minden nap
2011. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
alapozó, korrektor, szemceruza, szemhéjfesték (általában szürke vagy barna), spirál.
2011. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
korrektor, szemcerka, nagyon ritkán egy kicsi szájfény de ne úgy h kivillogjon a szám.
2011. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
alapozó,púder,szemceruza,spirál.de gondolkozom,hogy elhagyom az alapozót.
2011. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Alapozó? Ugyan minek? Tömíteni a pórusokat, és maszkot varázsolni az arcra? Tök felesleges, hacsak nem rangos eseményre készül az ember, vagy nincs ordenáré bőrhibája!

A csajok 90 %-a otthon nem tudja normálisan felkenni magának, itt ott maszatos, attól meg bénább nincs szerintem mikor a kimaszkírozott arc mellé kerül a fehérkés kézbőr és lesír a bohóckodás......Vicces:) A felsőkről és törölközőről nem is beszélve....

Nem takargatni kell valamit, hanem kiemelni mást,ami szép!


Fekete szemhéjtus, epres labelló ; nálam ennyi.

2011. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Színezett krémem van, ami nem alapozó. Kevés púder hogy ne csillogjon a bőröm, spirál..meg a szemöldököm végét szoktam megcsinálni ceruzával, mivel alig látni azt...
2011. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
alapozó, szempillaspirál, ajakápoló
2011. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Hidratálókrém, ha szükséges korrektor, szempillaspirál, szemceruza és valamilyen ízesített ajakápoló.
2011. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Szemceruza, szemhéjfesték, spirál. Illetve szájfényt szoktam használni. De néha szoktam rúzst is, de a hétköznapokra természetes színt szoktam használni.
2011. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!