Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orvosi fém köldök piercing...

Orvosi fém köldök piercing után, lehet ezüstöt használni?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete van köldök piercingem. Veszek egy ezüstöt, azt fogom tudni használni? Nem fogja kidobni? És mikor cserélgethetem? :) Eddig minden rendben a lyukkal, egy picit felül még piros, de nem gyulladt. Köszönöm. :) (Körömvirág krémmel kenhetem?)
2013. márc. 11. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

csak teljes gyógyulás után cseréld ki, akkor ha már kicsit sem piros. nem biztos hogy bírni fogja az ezüstöt, ez esetben az első jelre vedd ki, ha gennyesedni kezd és fáj akkor utána már nem lesz jobb, sőt csak rosszabb.

kenheted körömvirág krémmel.

2013. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Már most kenhetem vele? Nem lesz gond, hogy elég zsíros a krém? Mikor fogom tudni, hogy teljesen begyógyult?
2013. márc. 11. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
kenheted, de csak nagyon vékonyan. onnan tudod hogy teljesen gyógyult, hogy olyan a lyuk mint a füledben (ha van fülbevalód), teljesen tiszta, nem piros, nem irritált, nem fájdalmas ha kiveszed az ékszert, tehát olyan mintha mindig is ott lett volna. :)
2013. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így képzeltem el, de azért inkább meggyőződtem róla, köszönöm. :)
2013. márc. 11. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta aki szúrta,hogy várjak vele félévet a szúrástól számítva,mert allergiás lehetek..

Én mégsem cseréltem ki,mert rájöttem,hogy teljesen jó az orvosi fém is,és nem kopik.

Ha gyógyul a sebed az jó,de szerintem ne körömvirág krémmel kend,kell valamilyen antibakteriális hatású krém is rá.

Mint pl. betadine krém.De legjobban a tetran krémet ajánlom,nekem azt is helyrehozta amikor egy 1 cm-es gennycsomó nőtt a pc körül :D

2013. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!