Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök-piercing hány éves...

Köldök-piercing hány éves korig nem gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

30as vagyok. 20as éveimben hordtam. Most újra megtetszett. Fiatalos vagyok, szép a hasam, de max strandon mutogatom, nem a mindennapi öltözködésben. Igazából magamnak szeretném.

De vajon nem gáz? Nem a fiatalbbak kiváltsága?



2013. márc. 9. 18:07
 1/7 anonim válasza:
100%
hát nem tudom az én barátom tesvére 28 éves és ő is hordja szoval ha akarod szerintem nyugodtan hordhatod :D
2013. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmikor nem gáz :D Mondjuk ez valószínűleg nem a legelterjedtebb vélemény. Viszont 30 évesen tényleg nem gáz, szerintem csináltass nyugodtan.

17/L

2013. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ezt találtam:

[link]

nem valami hízelgő :-(

2013. márc. 9. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ez a cikk szerintem hüly.eség. eleve aki fiatalabbnak látszik a koránál pl miért ne horhatna miniszoknyát.anyukám is felvesz néha rövid szoknyát, pedig már 40et betöltötte.és senki nem nézi rib.ancnak.

a köldök piercinget is ha max strandon látnák ,akkor ki gondolna ribinek?nyugodtan csináltasd meg! úgyis ki lehet venni ha már nem tetszik.

2013. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már, komolyan más mondja meg, mit érezz saját magadon cikinek és mit ne? Ha tetszik, akkor csináltasd meg, nem kell mások véleményével foglalkozni :)
2013. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyetlen dolog van, ami gáz, mégpedig ez a cikk. Édesanyám novemberben lesz 45, ugyanúgy felvesz rövid szoknyát (persze harisnyával), térd fölé érő csizmát, mindent, amit a huszonévesek is, hiszen bomba alakja van (még én is irigylem), csinos, szép, fiatalos, nem öregszik, letagadhatna egy tízest. Ja, és köldökpiercingje is van, kb 36 éves kora körül csináltathatta. Nem zavarja semmi, nem érzi magát kényelmetlenül, hord, amit ő akar, és ez a kisugárzása is tükrözi, sok pasi oda van érte 20 éves kortól egészen 80-ig (a barátomnak először anyukám tetszett meg, mindig bejárt hozzá a munkahelyére, így ismerkedtünk meg :D) Szóval egyáltalán nem gáz, csináltass csak, ha szeretnél!
2013. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást :-)
2013. márc. 10. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!