Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gennyedzik és "elfordult" a...

VandaBanda kérdése:

Gennyedzik és "elfordult" a köldök piercingem, mit csináljak? A többi lent.

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja köldök piercingem van. Az elején szépen meggyógyult, semmi gond nem volt vele. Utána sem volt vele problémám. Ám az utóbbi időben elkezdett jobbra "kifordulni" és gennyesedni. Nem értem mitől lehet, mivel mindig bekentem Betadine-nal és rendesen ápoltam is. A felső golyó melletti területen piros is. A fájdalom mostanában kezd megszokottá válni. Ha valaki tud valami tippet mondani, az kérem, hogy minél előbb segítsen, köszönöm!:)

2013. márc. 5. 23:49
 1/4 Deviáns Zsírkréta válasza:
35%

Kedves Vanda! Magától értetődő, hogy ebben az esetben orvoshoz kell fordulni, ezen nincs mit magyarázni. Az a szomorú, hogy eddig nem tetted meg.

"A fájdalom mostanában kezd megszokottá válni. "

Mi a fontosabb, egy vasdarab a köldöködben (amitől nem leszel jobb csaj) vagy az egészséged...?

Gondolkodj már el magadon... =/

2013. márc. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elkezdett kinőni. Vedd ki, ez már nem fog rendesen meggyógyulni. Nem kell orvoshoz rohangálni vele, egy kilökődő piercingtől nem fog senki fél oldala lerohadni, sajnos ezek gyakran ezzel járnak. A piercing egy idegen test, amit a szervezet csak akkor tud befogadni ha egyszerűbbnek látja azt, mint a kilökést, de sajnos a köldök pont egy olyan kényes hely, ahol folyamatos irritációnak van kitéve, ezért a legtöbb embernek kidobja. Nem érdemes vele tovább várni, ha esetleg mégis begyógyulna, ferde marad és kevesebb bőr fogja tartani mint amennyivel szúrva lett, és ez megint csak problémaforrás, meg hát ronda is.
2013. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vedd ki minnél hamarabb!

Én is így jártam, az akkor hülye fiatal fejemmel nem vettem ki hátha meggyógyul.

A vége az lett,hogy ketté szakadt az a kis bőrdarabka ami tartotta a pc-t...nagyon undrító volt és nagyon fájt,persze már rég begyógyult de szép kis hegem maradt utána.

Úgyhogy ha nem akarsz így járni kiveszed!

2013. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsotokat!:-)
2013. márc. 6. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!