Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők! Nektek mennyi megy el...

Nők! Nektek mennyi megy el havonta műkörmösre, kozmetikusra, fodrászra stb? Mennyibe kerül "szépnek" lennetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 11:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Fodrász: ingyen van, barátnőm fodrász, és levágja 3-4 havonta a törött végeket.

Kozmetikus: havonta 1200 ft (szőke a szemöldököm, így festés, szedés, szőke szempilláim festése).

Műköröm: 0 ft, mert nincs.

Szerintem így sem vagyok csúnya, de ha nem festetem a szemöldököm és a pillám, akkor viszont albínónak nézek ki, ugyanis ezek majdnem fehérek és nem keretezik olyan szépen a szemem, mint másoknak.

26N

2013. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Havonta nem tudom lebontani.

Éves szinten: félévente hajvágás, havonta egy hajfesték (azt otthon elintézem), köröm: 0 mert nem szeretem a körömlakkot és a műkörmöktől én is és a párom is irtózik, kozmetikus: 0, mert mázlim van a bőrömmel, bőven elég az avonos arcradír, egy arcpakolás (egy tubus egy évre elég), és egy krém.

Sminket alig használok, szemfestéket, szemceruzát veszek évente egyet.

2013. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:

Fodrász: 2 havonta kb. 7000 ft (vágás, melír stb)

Kozmetikus: arctisztítás kb 2 havonta 5-6ezer ft


Gyanta: havonta kb 5ezer ft de(ezt mostanában magamnak megcsinálom géppel, csipesszel így ne számoljuk)


Műkörmöm amikor volt, akkor havi 4000 ft volt, de már vagy 8 éve leszoktam róla.


Aerobicozni sem járok már, de 5 évvel ezelőtt az is havi 10ezer ft.


Tehát, amennyit jelenleg költök havonta ilyenekre, az 5000 ft körüli összeg.


Ha több időm lenne, akkor viszont havonta mennék fodrászhoz, kozmetikushoz és fitneszterembe, az kb. havi 20ezer ft lenne.

2013. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
44%

0 ft, nem költök felesleges hülyeségekre.

Tudok magamnak hajat vágni, festeni, formázni. Az arcomat is képes vagyok magam tisztítani, a körmöm meg szép, mivel ápolom rendesen, nincs szükségem ocsmány műkörmökre.

Persze nem ingyenes semmi, szóval havonta megveszem a hajfestéket ami 600 ft, időnként arckrémeket meg egyebeket, de azok nem nagy kiadást jelentenek. 1-2000 ft fél évente.

2013. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
ezekre durván 0 ft. Nincs műkörmöm, mert az összeset rondának tartom, meg szeretem lakkozni a körmeimet. Kozmetikushoz nem megyek, mert kb ugyanazt meg tudja magának mindenki csinálni, amit egy kozmetikus (nincs problémás bőröm; szemöldököm szedem, szőrtelenítek mindenhol... minek ide kozmetikus?) Fodrász... Végeiből vágok csak, meg festem. A sminkekre viszont nagyon sok elmegy, ha mondjuk 4 havi szinten nézzük, akkor 40ezer elmegy, egyszerre (mindennap sminkelek, ezért muszáj minőségi termékeket használnom). Arcápolási, hajápolási termékek havi szinten 10ezer. Asszem ennyi ;)
2013. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Műköröm kb 4000 Ft havonta, fodrász másfél havonta olyan 6 ezer, kozmetikus változó de átlagosan 2 havonta megyek arckezelésre illetve havonta gyantáztatni. Ez mondjuk nyáron sűrűbb, télen meg megoldom magamnak epilátorral.

Én úgy számolom hogy összességében elmegy havonta olyan 15 ezrem ilyesmire. Ami jó, h én magam dolgozom meg érte és egy csöppet sem sajnálom erre a pénzt. Nekem fontos h mindig jól nézzek ki (de nemcsak a munkám, magam miatt is, nagyon kritikus vagyok). Meg aztán, főleg a mai viszonyok között 15 ezer nem is olyan sok, ha azt számoljuk h csak a bérlet 10 ezer, és azért egy nagyon sz.r szolgáltatást kapok...

Persze ebben még bőven nincs benne h "szép" legyek, járok sportolni, mindig találok vmi újat, és igazából a sport legdrágább móka manapság sztem. (persze ha az ember beéri kocogással az is teljesen jó, de én jobb szeretem a táncos/zenés pl. aerobichoz hasonló dolgokat)

2013. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A hajamat nem festem, viszont magamnak vágom. Kozmetikusnál évek óta nem voltam, én tisztítom, ápolom, hidratálom, nincs is szükségem többre, bőrgyógyász szerint szép bőröm van. Egy tonik, arcmaszk, hidratáló krém hónapokig elég, így a bőrápolásom három havonta 5000 körül van. Műkörömre elmegy havi 4000 ft. Sminkekre egy hónapban kb. 5000-et költök.
2013. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én azért havonta szoktam járni műkörmöshöz,fodrászhoz és kozmetikushoz. Szerintem ennyit egy nő igazán megtehet ha van rá pénze. Így havonta ezek kb. 15-20 ezer+plusz szempillaspirál,alapozó,szájfény,rúzs vagy épp mikor mi. 20 ezret erre is el szoktam költeni ilyen kencficékre,de inkább vásárolni szoktam,de azt sokat.
2013. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
59%
Azért vicces, hányan írják az első mondatban, hogy 1 azaz nulla forint, aztán kiderül, hogy azért csak-csak befigyel egy kis fodrász, egy kis smink, havi 2-3-5 ezerért :D
2013. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A nővérem fodrász, ő vágja a hajam. Műkörmöm nincs, a sajátomat szoktam festeni, mert egyébként szép és egészséges. :) Kozmetikushoz meg úgy 4 havonta járok a pattanásos bőröm miatt.
2013. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!