Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők! Nektek mennyi megy el...

Nők! Nektek mennyi megy el havonta műkörmösre, kozmetikusra, fodrászra stb? Mennyibe kerül "szépnek" lennetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 11:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

én havi bontásban nem tudom megmondani... fodrásznál nem is tudom, mikor voltam utoljára (esküvőm kivételével), műkörmöt magamnak csinálom, az kb. 6000/év. Kozmetikusnál még sosem voltam. Éves szinten tudom mondani, sminkkel, hajápolókkal, mindennel együtt, max 20-25E, de annyi szerintem nem...


22N

2013. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
A körmöm magam csinálom (zselés körömlakk), a hajam is befestem magam, tehát egy doboz festék (cc: 1500 Ft). Szempilla havi 5000 ft. Kb 2-3 havonta veszek kozmetikai terméket, krémet, stb.
2013. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

0 Ft, nem járok műkörmöshöz, meg fodrásznál is régen voltam :D


Kozmetikai termékeket szoktam venni, de hónapokba kerül ugye amíg elhasználom őket. Mivel sokféle van, azokból nem tudok neked havi lebontást csinálni (és nem is lenne értelme ugye) De egy tízes éves szinten biztos elmegy csak a smink és a hozzájuk kapcsolódó eszközökre.

2013. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
42%
műkörmös vagyok, tehát ezt megoldom, a fodrász heti 2000, pedikűr 2 havonta 3000, szoli havonta 4000 kb, kozmetikus félévente 10000.
2013. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Műkörmöm nincs (amikor volt, akkor is ingyen csinálta rokon), kozmetikushoz nem járok, fodrászhoz fél évente megyek, ami kb. 3000 Ft alkalmanként. Kifejezetten női kozmetikumokat nem veszek, nem használok sminket, mert nem bírja a bőröm.
2013. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyik helyre sem járok, a hajamat hagyom nőni, nem festem. A körmeimet reszelgetem, esetleg befestem itthon, kozmetikushoz nem járok. Sminkeket, krémeket vásárolok, de inkább két-három havonta.
2013. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
Manikűr 6hetente (szerencsére lassan nő a körmöm) 3000 ezer. Fodrász kéthavonta 4000. Kozmetikushoz negyedévente járok, olyan 5-7000-et otthagyok. Ha a testedzés is ebbe számít akkor havi 4000 az is. Nem merem összeszámolni :)
2013. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem voltam még sehol sem. De szép vagyok. :)


Köröm:

Van egy jó kis reszelőm, azt hiszem, 6 féle csiszoló van rajta, azzal megcsinálom a körmöm. Röviden hordom, és mindig lakkozva van színesre.


Fodrász:

Magamnak festem, ez havonta egy ezres.


Kozmetikus:

Napi rendszeres bőrápolás. Arcmosás, tisztítás, hidratálás napszaknak és évszaknak megfelelően. Heti 2X bőrradír + arcpakolás, heti másik 2X mitesszertapasz. Ősszel és tavasszal bőrcsiszolás.

2013. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%

0 Ft, szép vagyok ezek nélkül is.

A hajam anyukám vágja, magamnak nem tudom, nem nagyon sminkelek, így is jól érzem magam.


31N

2013. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Semmit nem költök ilyen szolgáltatásra.

Megveszem magamnak a dolgokat,elég tapasztalatom van már hogy otthon meg tudom csinálni.

Pl köröm sima körömlakk alaplakkal fedőlakkal használom,ápolóim is vannak itthon, körömlakkokat gyűjtöm van vagy 80 db. Ez havi szinten 1000 ft körül van.

Kozmetikushoz se járok,itthon kezelem napi lemosás,majd tonik,hetente bőrradír,majd hidratáló krém.

Ez havi szinten kb 1500 ft,de mert nem kell minden hónapban venni elég 2 hónapig egy krém.

Fodrászhoz szintén nem járok,itthon színezem a hajam ez havi 2000 ft, valamint felszerelésem is van,ritkítani szoktam magamnak a hajam mert nagyon dús és nem illik a fazonhoz. Kb fél évente megyek talán fodrászhoz.

Összesen tehát kb 4 ezer ft megy el szépségápolásra,de van hogy kevesebb is persze.

2013. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!