Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők! Nektek mennyi megy el...

Nők! Nektek mennyi megy el havonta műkörmösre, kozmetikusra, fodrászra stb? Mennyibe kerül "szépnek" lennetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 11:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Havonta nem tudom, mert kozmetikushoz, műkörmöshöz nem járok, fodrászhoz is csak úgy negyedévente vágásra, ez ekkor 2000 forint.

Nem sminkelek, így arra semennyi. Borotvát, gyantát veszek, de azt sem havonta.

2013. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Mikor mennyi telik rá.

Nálam a külsőre fordított összeg az, amit rögtön az anyagi helyzetemhez tudok igazítani. Szóval most pl. munkanélküli vagyok, ezért ez az összeg nulla. De amikor bőven a magyar átlag fölött kerestem, akkor csak a hajamra elment havi 10 ezer (fodrász, szőkítés, ápolószerek, mert nagyon hosszú). Most az elmúlt két év nehezebb, ezért nem festem a hajam, így évente vágatok a végéből 5-10 centit, az 2-3 ezer Ft.

Műkörmöm nincs a szakmám miatt, kozmetikusnál még nem voltam. De tervezem :)

2013. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Fodrászhoz évi 2-szer (ha alkalom van akkor lehet többször). Műkörmöshöz sose. Vagy 5 év óta most vettem egy 500 ft-os körömlakkot. Kozmetikusnál már vagy 2 éve voltam, de ha megyek is csak szemöldököt szedetni. Van egy hajerősítő spraym vagy mim is és kézkrémem, test ápolom stb, de ezeket nem számolnám. Szóval éves szinten olyan 6000-7000 ft, de inkább ennél kevesebb. Fodrász olyan 2500-2800/ alkalom.
2013. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz 2 havonta járok (melír+vágás) - 5eFt.

Kozmetikushoz havonta járok, kb. 1100Ft.

Ezek rendszeres ktg-ek.

Ezen felül évente 1x-2x el szoktam menni arctisztításra is, attól függ, mennyire igényli a bőröm, ez olyan 5eFt szokott lenni.

Nincs műkörömöm, a sajátom szerencsére szép formájú, erős.

2013. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

fodrászhoz 2x megyek évente, az összesen 1500 forint.

sminket nem használok, esetleg csak ritkán, de azokat kaptam.

műkörmöm nincs, kozmetikushoz nem megyek, hajamra nem használok semmit, se sampont, se balzsamot, vagyis használok, de filléres itthoni dolgokat.

szóval kb. semmit nem költök ilyen dolgokra.

2013. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Évi 0 Ft, de hajfestéket veszek évente 2-3 dobozt, 1 db körömlakkot és 1-1 db alapozót, púdert.
2013. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 zabmester ***** válasza:

Ezekre havi szinten semennyi.

Műkörmöshöz nem járok, régen volt ugyan műkörmöm egy darabig, de nem bírja el a körmöm, fél nap után már a fele hiányzik, pedig több helyen is próbálkoztam már, de senki sem tudta úgy megcsinálni, hogy fent maradjon. Meg már amúgy se tetszik annyira. Magamnak kilakkozom, ha van kedvem, de azt is megunom pár nap alatt, úgyhogy már csak ezért sem szeretem a műkörmöt, azt is megunnám hamar.


Kozmetikusnál még életemben nem voltam, bár most már fontolgatom, hogy egyszer elmegyek. Bár igazából nem valami problémás az arcbőröm, csak egy picit érzékeny, de ennyi.


Fodrászhoz nagyon ritkán, kb. évente 2-3 alkalommal megyek. Hosszú hajam van, sokszor magamnak igazítom meg, ebben már elég nagy a rutinom, emellett bőven elég, ha a fodrász évente párszor vág bele valami fazont. Festeni magamnak szoktam, de most vissza fogom festeni az eredeti színére, mert hátul nagyon törik, úgyhogy most kéne neki legalább egy évet pihennie.


Szóval nálam leginkább a hajfesték volt eddig az összes, amit költöttem ilyesmire, az mondjuk havonta 2-3 ezer forint, bár az utóbbi időben már nem is festettem havonta.

2013. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Körmöm saját van szép nagy,évente 4-5 lakkot veszek kb (össz 2ezer/év)

Hajat évente egyszer igazittatok,3ezer.

Festeni párom festi,havonta 500 Ft.

Kozmetikushoz nem járok,megoldom magamnak.

Sminket alig használok,szemceruza,szempillaspirál,éve kb 2ezer.

Arckrém 3 havonta 2ezer,de ezt párom is használja.


Ruhákra viszont viszonylag sokat költök,és cipőkre,már alig férnek (darabjáért nem adok sokat,csak szép legyen)

2013. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nulla, azaz nulla forint. Műkörmös vagyok. Kozmetikushoz nem járok, fodrászhoz is csak félévente vágatni. A hajam magam festem. Így a házilagos szépségem egészen minimális, elhanyagolható összegbe kerül.
2013. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:

kb. 10 000 évente a hajvágás (egyszer dauer - hosszú hajam van - és egyszer vágatok a végéből)

Kéthavonta veszek kb. sampont, balzsamot, oriflame-t használok az kb. 1500 kéthavonta (férjem oriflame termékekkel seftel a munkahelyén - olcsóbban tudok hozzájutni)

Krém: éves szintem kb. 4000. (ritkán használom, csak ha kiszárad a bőröm)

Manikűröshöz, kozmetikushoz nem járok, évente egyszer veszek egy körömerősítő színtelen körömlakkot az kb. 500 forint szokott lenni.

Használok még szempillaspirált,rúzst, szemceruzát a szemöldökömre és az kb. éves szinten kb. 2000 forintba jön ki szintén.

2013. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!