Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A videóban a lánynak műszempil...

A videóban a lánynak műszempillája van? Vagy ha nem milyen spirált használhat, ami ilyen jó?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=PPcvboJrcMM - videó

Ha műszempilla, akkor melyik fajta lehet? És hol és kb mennyiért csináltathatnék?

Ha spirál akkor milyen márka?


(ne az előadásról írjatok lécci, hanem a kérdésről!!köszi:)


2009. szept. 8. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem tuti mű szempilla...azt innen nem lehet megállapítani milyen, legalábbis én nem tudom.De szerintem dmben lehet kapsz, csak az a lényeg, hogy ha felteszed, hogy kicsit erősebben sminkeld magad, hogy ne látszódjon annyira hogy mű
2009. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem nem mű a pillája. Én a maybelline XXL kétvégű spirált használom és akkorák lesznek a pilláim, hogy mindenki megkérdezi, hogy mű e. Az a titka a 2 végű spiráloknak, hogy a fehérrel nem csak 1x kell kihúzni, hanem 3-4x és minden kihúzás után várni kell egy kicsit, hogy száradjon. Nekem alapból olyan kicsik a pilláim, hogy alig lehet megfogni őket, a sminkelés után pedig a szemöldökömig érnek, szóval elég látványos. Réka

2009. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szalankent van felrakva a muszempillaja es csak oldalt van.

Viszont egy Clinique High Impact Spiralt hasznalok es mindenki megkerdezi,h muszempillam van-e, annyira hosszu es dus lesz tole.

2009. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki a maxfactor 2000 calorie-t,tőlem kérdezték már meg,hogy műszempillám van e,pedig alapból elég rövid,kb 2500ft
2009. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez egyértelműen műszempilla. de h milyen fajta azt nemtudom.
2009. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen mu.

Hasznaltam a ketvegu spiralt is, igaz, hogy nem huztam at 3x4x a feherrel csak 1x2x mert olyan hulyen nez ki mikor brutal vastag. Szerintem.

A Clinique spiral meg egyertelmu kedvenc. Bar en azzal is csak 2x huzom at. Nagyon jo, nem lesz tole panda effekted, nem folyik el, de nekem az sem ad brutal pillakat.


3 fele mupillarol tudok.

Van a 3d, amit kozmetikus rak fel a sajat szempillaidra.

Van a tincses, amit te is fel tudsz rakni.

Van a soros. A kozmetikusom erre azt mondta hogy "elavult" :D de en szeretem :P Konnyen, gyorsan fel lehet rakni.


Nem is kell erosen sminkelni a muszempillakhoz. Csak tussal vagy ceruzaval vastagabb vonalat kell huzni, hogy ne logjon ki a lolab.


Mostanaban ezt szoktam hasznalni:

[link]

Nem olyan feltuno es nagyon szepen fel lehet rakni :)

2009. szept. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!