Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik parfum unisex, amit...

Melyik parfum unisex, amit ffi es no is hasznalhat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen Calvin Klein parfüm is, az unisex. És az oriflame in tune nevű illata is az. szerintem ezek jók :)
2009. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
de az miért jó?! miért jó ugyanolyan parfümöt használni mint apukád/fiutestvéred/barátod stb:S én nagyon kellemetlenül érezném magam, ha véletlenül ilyennel fujnám be magam és azt mondaná vmi barátom h rajtam is pont ez az illat van:D
2009. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok.


Nekem azért jó, mert a női illatoktól kifutok a világból :) szerintem az unisex illatok (vagyis ami nekem van) azok is elég nőiesek. Különben hozzám ez az illat illik. Még mindig jobb, mintha férfikölni lenne rajtam. Bár nekem az tetszik.


Különben nem értem... ez egy unisex illat. Tehát ha rajtam van és találkozok egy fiúval akin szintén ez az illat van az miért ciki? Se nem női, se nem férfi illat. Nem tudom ilyenkor kinek kellene magát kellemetlenül éreznie?


Különben nekem csak az unisex illatok tetszenek, mert én elég fiús vagyok.

Szerintem ezek sokkal dinamikusabbak és frissebb illatok. Nem olyan émelygős izé.

2009. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Ezt a Calvin K. ismerem, ennek imadom az illatat. Az ilyen tipusu parfum illatok tetszenek. Ezt a masikat amit irtal meg nem hallottam, de majd most megnezem!

Jo, hogy megkerdeztem. Amugy azt hittem van tobb is.

Koszi!

2009. márc. 5. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van több is, persze. Csak nem jutnak eszembe és én sem ismerek sokat... úgy látszik mások sem, vagy csak nem látták a kérdést... de biztos van még sok.


[link]

erre gondoltam. de megnéztem oriflame weblapján és nem találja a kereső, úgyh lehet már megszűnt :((

sajnálom, hogy nem tudtam akkor újat ajánlani... azért remélem találsz.

2009. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi, aranyos vagy!
2009. márc. 5. 23:03
 7/8 anonim válasza:
Én ismerek még egy uni illatot a Constance Carroll-nak van egy parfümje. Doboza szürke színű, hosszában vékony fekete csíkok vannak a dobozon. Pontosan nem tudom a nevét, de az illata dettó CK One. A Rossmannban lehetett kapni egészen tavalyig kb., de egy ideje nem árulják. Felvettem a kapcsolatot a nagykerrel, de a Rossmannokba már nem szállítanak, tőlük meg nem vásárolhat végfelhasznéló. Jó mi? Ja és azt kihagytam, hogy jóval olcsóbb, mint a CK. Ismeri vki ezt a Constance illatot és esetleg ötlet honnan szerezhetném be?
2011. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ha van olyan ismerősöd, akinek valamilyen cége van akkor kérdezd meg tőle rendelne-e neked tőlük. Mi régen sok dolgot így vettünk meg, mert nekünk is azt mondták, hogy magánszemélyek nem vehetnek.

De pontosan nem tudom, hogy megy ez és lehet akkor sem vehetsz 1-2 darabot, csak kartonnal.

2011. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!