Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak alapozót használtok,...

Csak alapozót használtok, vagy mellé púdert is? Nagyon fontos púdert is használni az alapozó mellé?

Figyelt kérdés

Mert én már a púdertől soknak érzem a festéket magamon:P

És csak kíváncsi vagyok a véleményetekre:)


2009. aug. 31. 06:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én csak púdert
2009. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak alapozót használok.
2009. aug. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
96%
én használok alapozót is meg púdert is, hogy ne legyen fényes az arcom. Meg lehet csinálni olyanra, hogy ne legyen maszkszerű.
2009. aug. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 igabcsy ***** válasza:
95%

Én alapozót és púdert is használok.

Igaza van az előttem szólónak, nagyon szépen fel lehet vinni a kettőt egymásra, és nem fog úgy kinézni, mintha álarcot öltöttél volna.

Szerintem fontos, hogy jó minőségű terméket használj, és természetesen az is, hogy a bőrtónusodnak megfelelő színt.

Valamint nem szabad vastagon felvinni.


Amúgy létezik már mattító alapozó is, amely a kovaföld tartalmának köszönhetően felszívja a felesleges zsiradékot. Ez mellé már felesleges a púder, ha csak azért használnád, hogy ne legyen fényes az arcbőröd.


Én egyrészt azért használom a púdert is, mert úgy vettem észre, hogy ezáltal selymesebb hatású a bőröm, másrészt napközben egy kis smink igazítás miatt.

2009. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj púdert használni, én speciel nem szoktam. De lehet csak simán púder is de nekem az nem jön be...:/
2009. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
korrektor az egész fejemre (teli vagyok anyajegyekkel, miteszerekkel), utána alapozó, és púder(zsírosodik a bőröm...). nem muszály ha száraz bőröd van, sztem csak tovább szárítja! de ha fényes, zsírosodik, akkor kellene!
2009. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
van olyan folyékony alapozó is, ami púderré változik amint felviszed, így szépen mattít is. Csak drága...
2009. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. aug. 31. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

En csak korrektort hasznalok, de abbol viszonylag sok szint egyszerre, hogy ne legyen maszk hatasa.

Nagyon szaraz a borom, igy a puder eleve kilove, az alapozok jelentos tobbregere allergias vagyok, ahogy az olcsobb szemceruzakra is.


De az alapozora puder dolognak egyetlen oka van. A puder fixalja az alapozot, teht ha mind a kettot hasznalod akkor tartosabb lesz a sminked, ahogy ha a szemhejpuder ala alapozot kensz vagy szemceruzat akkor tartosabb lesz illetve elenkebbek lesznek a szinek. Probald ki!

2009. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!