Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13,14,15 éves lányok milyen...

13,14,15 éves lányok milyen szépség ápolási dolgokat használtok a mindennapokba? Pl:milyen testápoló, tusfürdö, dezodor, hajsampon, szájfény, patti kezelő vagy alapozó ilyenekre gondoltam de .

Figyelt kérdés
Légyszi irjátok le mibőltermékből melyik fajtát használjátok. köszi
2010. szept. 6. 17:29
 1/3 anonim válasza:
Én nem dezodor használok hanem ilyen spray-t de abból Nivea Pearl & Beauty [ajánloom ] Testápoloból is Niveát használok. Tüsfürdöből pedig Baba hát szájfényt ESSENCE fajtájú szájfényt én patti kezelőt nem használok mivel nekem nincsenek de én azt javaslom hogy nézzd a tv-t és ott reklámbokban szoktak lenni ilyen dolgok. : )
2010. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dezodor Nivea Pearl&Beauty, testápoló Baba, szappan rózsás Alverde, sampon Nivea Volume Sensation. lemosó, tonik, krém: Garnier, radír Clear&Clear. az összes, mindennapokban használatos sminkem Essence (alapozó, korrektor, szemcerka, szemhéjpúder, pár szájfény), a púderem Rossmann-os, a spirálom Maybelline, és van még egy Rimmel szájfényem, meg egy csomó, ami újságokhoz volt.
2010. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi csajszik a válaszokat . kipróbálom majd a nivea pearl and beaty-t!köszi sokat segítetetek.
2010. szept. 6. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!