Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Emós fiú vagyok és már szeretn...

Emós fiú vagyok és már szeretném kisminkelni magam. Hogyan kell? Még nem csináltam.

Figyelt kérdés
Több emós oldalt is megnéztem, de sehol nem írták, hogy hogyan csinálják a fiúknak a sminket. Főleg lányok válaszát várom!
2008. máj. 30. 14:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
27%
szerintem meg fogj egy borotvát vágd el a homlokod felett a bőrt és hagyd hogy kifolyon a vér azt ha a képed már vérben úszik akkor kezeld a sebet ha nem akarsz megdögleni, de le ne mosd a vért az arcodról mer akkor nem lesz jo a hatás szerintem nagyon eredeti lesz az arcod vagy legfeljebb elvérzel pf megszívtad legfeljebb!
2008. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem az nagyon tuti és emós nameg iszonyat menő hogy fehérre alapozod az arcodat és a SZÁDAT IS!!!így "enyhén" :D vámpíros lehetsz és különleges.A szemedet húzd ki feketével madj besatírozhatod a szemhéjadat fényes pirossal.Szerintem ez egy iszonyat jó smink.Én egy fiún láttam ilyet és már a látványától is begerjedtem XD szval én ezt ajánlom

xoxo Hanna

2008. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
hát ha fiú vagy akkor szerintem ne rakj rúzst semmiképp mégha emós vagy akkorse.max a szemedet húzd ki.bár fiúnál szerintem hülyén néz ki. attól méghogy emó vagy nem biztos h fiú létedre kéne sminkelned magad,csajoknak smink nélkül jobban befox jönni:Dvalamint a sminkért a suliba szólhatank:P
2008. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
egy fiú?és sminkeli magát?-.-hát én nem járnék ijenel de tetod;)
2010. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Izééékeh11 ***** válasza:

1. NINCS OLYAN SZÓ HOGY EMO-S,CSAK EMO!ez most olyan mintha azt mondanánk h rokkeres,vagy rapperes -.-"...nah szóval enyit erről...

2.sztem cukik az emo fiuk,attól viszont nagyívből ráz a hideg ha a száját is festi :S tök undoritó,mit gondolsz ki akarna már így veled csókolózni ha tiszta piros a szád?vagy lila? hát sztem ez tök hülyeség de ha b u z inak akarsz knézni akkor hajrááá...


egyépként h a kérdésedre válaszoljak,egyszerüen fekete szemceruza,fekete szemfesték és ennyi...amúgy ztem fest be a hajad mert cukibb a fekete haj :PPP amugy ez az én véleményem,tudom,de szerintem a legcukibb emo fiu haj ilyen:

[link]

:P nem tom,én tökre felizgulok ha egy emo fiunak ilyen a haja xD

2011. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi az az emó? 16/L.
2020. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!