Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet tartósan kisminke...

Hogyan lehet tartósan kisminkelni az ajkakat? Milyen trükkel lehetne picit duzzadtabbá tenni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon sminkeltem még a számat. Hogyan tudnám picit vastagabbra kenni, de nem feltűnően. Inkább valami árnyalati trükkre gondoltam.


Köszönöm


2010. dec. 22. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
én mindig teszek alá pudert és ugy tartósabb
2010. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a púderről hallottam. És a fölé a smink. Ha nincs púder, mivel tudnám átmenetileg helyettesíteni? Korrektorral, szemfestékkel, arcpirosítóval vagy alapozóval?
2010. dec. 22. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:

a púder alá tényleg jó, de amúgy sztem attól is függ, h mennyire tartós, hogy milyen minőségű rúzst használsz, ebben tényleg igaz, h függ a márkától

amúgy ami a legjobb, h vastagabbnak tűnjön a szád , a szájfény... és a szájkontúr, szépen megrajzolod és ugyanolyan rúzst használsz mint amilyen a cerka színe teljesen jó

ha színárnyalat szerint, pedig a világos a legjobb :)

mint ahogy a világos ruha kövérit:DDD úgy a világos rúzs pedig optikailag megvastagítja a szádat :))

2010. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja és sztem alapózóval tudnád ..:)

előző :))

2010. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) a világos szájkontúrt még nem próbáltam, de akkor most ezt bepótolom.
2010. dec. 22. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam hogy kenek rá alapozót utána púdert, aztán rúzs és végül a szájfény. nagyon szép lesz és telt ajkaid lesznek :)
2010. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, egyébként lehet kapni pl rossmanban direkt ilyen collagénes duzzasztó szájfényt 550ftért vettem (szintelen) de tényleg jó, olyan mintha mentolos lenne de nekem bevállt :) és szerintem rálehet kenni rúzsra is hogy szine legyen
2010. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak. meg tudnád írni, hogy mi ennek a szájfénynek a neve?
2010. dec. 28. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!