Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Emós fiú vagyok és már szeretn...

Emós fiú vagyok és már szeretném kisminkelni magam. Hogyan kell? Még nem csináltam.

Figyelt kérdés
Több emós oldalt is megnéztem, de sehol nem írták, hogy hogyan csinálják a fiúknak a sminket. Főleg lányok válaszát várom!
2008. máj. 30. 14:46
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A DMben már néztem, de gyorsan elfogyott, már nem maradt. A piros rúzs megfelelő?
2008. máj. 30. 17:30
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
Én akkor már inkább a lila vagy bordó színű rúzst javasolnám, az jobban menne hozzád.
2008. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg? Akkor holnap rohanok is, nekem a színházba kell...:)
2008. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%

Le fognak pontozni és haszontalan lesz a válaszom, de egy fiú ugyan mi a f...nak akarja festeni magát??? (bocsánat, de a hülyeség néha fáj)

üdv:

Egy ma már 36 éves, régi Depeche Mode-os faszi.

2008. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
22%
pff... fújj emóóó
2008. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
85%
Az emósok nem csak feketével festenek, hanem olyan kontrasztos színekkel, színkobinációkkal, hogy az meghökkentő legyen. A fekete és rózsaszín például ilyen párosítás, de lehet citromsárga és lila is! Nyugodtan használj színes rúzsokat is, fekete szemspirált, piros körömlakkot. De a hajad is legyen festett legalább két színű. Az igazi emók nem kérdezik, hanem csimálják olyanra, amilyenre szeretnék! A fiúknál is elvárt, ha emós vagy, akkor nézz ki is emósnak!
2008. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%

Nos, szerintem, ha nem buzisan akarsz kinezni, akkor fekete szemoldokceruza, vekonyan, ezust (esetleg halvanylila?) szemfestes, es semmifelekeppen se ruzsoz - hanem fekete, vekony konturt a szajra. Arcra vilagosabb (de leginkabb a borszinedhez illo) alapozas.


Amugy, reszemrol nem tartom sokra a emo-t, mint divatiranyzatot, de hulyesegnek tartom hogy a fiuk miert ne sminkelhetnek magukat? Oke, nem elterjedt, de _és_?


Ha extrem hatast akarsz elerni, akkor a konturceruzaval mehet egy nonfigurativ minta az arcra (szem kozpontozassal).

2008. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%
Hétköznapra: véknyan feketével kihúzott szem... A hajamat a helyedben befestetném... Rúzst nem ajánlok... Buliba, hülyülésből, próbálkozásnak bármi ami eszedbe jut. Nekem nagyon bejön a hollós arcfestés/smink, és az tejesen unisex... Az emos pasasok jól néznek ki (máramelyik)(biszex lány vagyok)
2008. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
24%

anyádék mit szólnak hozzá,vagy netán buzi vagy?

csatlakozok az elöttem szolóhoz hogy legyél önmagad legyen egyéniséged

2008. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%
a fiúk is teljesen ugyanúgy sminkelnek, mint a lányok. a következők kellenek hozzá: fekete szemcerka, fekete vagy lila szemhéjpúder, fekete vagy bordó rúzs, ugyanilyen körömlakk, esetleg használhaszt korrektort a mokeszra és alapozót az egész arcodra.
2008. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!