Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért néznek meg annyira...

Miért néznek meg annyira mikor tűsarkúban megyek valahová?

Figyelt kérdés
Múltkor vettem egy 11centis tűsarkú bokacsizmát,tudok benne járni szépen de úgy néznek rám az emberek,hogy" te úristen". De miért?

2012. okt. 16. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak te gondolod, lehet nem is áll jól. Tegyél fel valahova képet majd eldöntik a népek.
2012. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért ne állna jól?
2012. okt. 16. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Mert kihívó. Ennyi.

De nem ezért vetted? Hogy feltűnő jelenség legyél benne?

Csak mert el nem tudom képzelni hogy ne halnál meg benne egy nap után.

2012. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
azért, mert max te hiszed, hogy tudsz benne járni.. és tizenegynehány évesen hülyén néz ki egy tűsarkú egy kislányon.
2012. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy? Lehet még túl fiatal vagy és rajtuk nevetséges az ilyen. Meg a legtöbb nő elhiszi, hogy tud járni benne, de mások látják hogy görnyed, remeg a lábuk, szenvednek benne mert fáj a lábuk, összevissza rakják a lábukat, csámpáznak, ezek a dolgok elég gáz és nevetségesek tudnak lenni. 11 centis magassarkú pont akkora, hogy abban ha akarsz sem tudsz igazán szépen járni. Ja és most nézem tűsarkúról van szó, akkor meg tuti hogy hülyének néz mindenki. Személyes véleményem, hogy ilyet csak a feltűnési viszketegségben szenvedő nők hordanak. Persze ő dolguk, de elég gáz.
2012. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is megnézem az olyan embereket akik magas tűsarkúban járnak. Hogy miért? Nem feltétlenül azért mert nem tudnak benne menni, azt inkább megmosolygom. Sűrűn azon akad meg a szemem, hogy egyesek, hogy képesek sietni benne és úgy lépkedni mintha egy ilyen magas cipő a legkényelmesebb viselet lenne... Szóval általában inkább ámulok és ezért bámulok :)

Egyébként én is hordok ilyen magas cipőket, 22vagyok, de egy egy munkanap után már érzem, hogy nem megyek benne olyan szépen mint reggel mikor elindultam benne. :)

2012. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy hogy birod benne azért. Én is ritkán veszek felilyesmit mert fAj benne a lábam pedig jól áll.
2012. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy nagyon béna vagy, vagy nagyon szexi, csinos lány.
2012. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!