Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ismer valaki női tetoválót?...

Ismer valaki női tetoválót? (Bárhol az országban. )

Figyelt kérdés
Tetováltatnék, és jobban szeretném, ha nő csinálná.
2012. okt. 8. 09:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Tehát mondjuk egy abortuszt nem ellenző művész feltehet-e ilyen - idézem tőled - pro life jelképeket. Szerintem igen. "


Igen, ha a dedikvens nem tulajdonít ennek jelentőséget, el tudom képzelni, hogy sokan nem tulajdonítanak. Én igen.


"Én kifejezett magánügynek tartom, hogy ő maga hogy vélekedik erről a kérdésről. "


Joga van abortuszpártinak lenne. De az meg az én magánügyem, hogy szeretném-e, a testemet olyan emberre bízni, aki elfogadható dolognak-ha úgy tetszik egyéni magánügynek, nem pedig GYILKOSSÁGNAK- tartja ezt:


[link]


Nem szeretném. Magánügy, hogy ezt valaki "magánügynek" , meg "önrendelkezésnek" tartja, de az is, hogy én nem szeretném, ha ilyen emberek végleges műveleteket hajtanának végre a testemen.

2012. okt. 8. 13:01
 12/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy életed végéig ilyen képekre akarsz emlékezni..?
2012. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na ugye. Akkor meg lényegében egyetértünk. Teljesen szabad választás, hogy csináltatsz-e tetoválást. És ha tudsz válogatni, akkor válaszd is meg, kihez mész. Nincs ezzel semmi gond szerintem.
2012. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

"Biztos, hogy életed végéig ilyen képekre akarsz emlékezni..?"


Félreértetted, nem ilyen horror képeket akarok magamra tetováltatni. Csak amit tetováltatnék, az összefügg a véleményemmel.

2012. okt. 8. 16:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem akarlak megkérdőjelezni, mert tényleg semmi beleszólásom sincs, csak nehogy az legyen hogy ránézel a tetoválásodra és halott magzatokat fogsz látni...
2012. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!