Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok bp-en olcsó...

Hol találok bp-en olcsó tetoválót? Aki szalonár feléért dolgozik?

Figyelt kérdés
egy egyszerű kb 3,5x3 centis tetoválást szeretnék a csuklómra fekete színnel kitöltve. 5 ezer alatt nem igen akarják elvállalni... szerintem iszonyat drága. van 3 tetoválásom és a nagy angyalszárnyaim ami nem mellesleg szépek 16-ba került és a karomon lévő ami 20 centis 12 volt csak. nem tudom mit akarnak ekkora tetkoért kérni... Párommal lenne közös és együtt lenne 10e. mi sokkaljuk, illetve én, nagyon! van ismerősötök aki MAX fejenként 3e-ért elvállalná?! mi 2500-at szánunk rá szívesen.
2011. ápr. 11. 21:07
 1/1 anonim válasza:
Szerintem kérj ajánlatokat a tetoválószalonok weboldalain, biztosan akad valaki, akivel árban is meg tudtok egyezni! Egyébként személyes véleményem az, hogy tetoválásnál nem szabad spórolni, bár lehet, naiv vagyok, de úgy gondolom ez esetben (is) a drágább - jobb, minőségibb.
2011. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!