Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak Amerikában lehet beszerez...

Csak Amerikában lehet beszerezni Covergirl termékeket? Egy európai országban sem forgalmazzák?

Figyelt kérdés
Írjatok meg bármit, amit tudtok erről a márkáról!
2010. jún. 30. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2010. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem az első válaszolónak fogalma nincs róla, h mit kérdeztél XD amúgy engem is érdekelne, állítólag jó termékeik vannak.
2010. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 30. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs de nem az volt a tvben a múltkor is?

Olyan teleshop szerű izében volt, Leeann Rimes (nem tudom hogy kell leírni, bocs) énekesnő magyarázta, hogy azt használja. Lehetett rendelni, talán valami csomagszerű volt nem csak egy termék.

Nem tudom mert közben dolgoztam csak ment a tv és belenéztem.

2010. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, én nem láttam a tv-ben! Lehetséges. Nem találtam semmit ezzel kapcsolatban a neten. Akiktől én "vateráztam" COVERGIRL termékeket, azok mind Amerikából hozták/kapták. Interneten nem találtam magyar forgalmazókat. Ezért írtam ki a kérdést, hátha valaki tud esetleg valamit...
2010. júl. 4. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!