Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ismer valaki női tetoválót?...

Ismer valaki női tetoválót? (Bárhol az országban. )

Figyelt kérdés
Tetováltatnék, és jobban szeretném, ha nő csinálná.
2012. okt. 8. 09:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és nem arról van szó, hogy lány vagyok, és intim helyre menne.:D :D Fiú vagyok, és normális helyre menne, csak egész egyszerűen jobban szeretek nőhöz járni minden ilyen jellegű dolognál. (Fodrászhoz is például.)
2012. okt. 8. 09:06
 2/15 A kérdező kommentje:

"Bárhol az országban."


Megfordulok elég sok helyen, de azért főleg Budapestre, vagy

Kelet-Magyarországra gondoltam.

2012. okt. 8. 09:13
 3/15 anonim válasza:
én ismerek, de mivel szar munkát végez, ezért nem ajánlom be, figyelj, szerintem az alapján dönts inkább h milyen munkát végez, más dolognál levan szarva h nőhöz szeretsz járni jársz akkor hozzá, de azért egy tetoválás az komoly döntés, nekem van több is, és inkább csináltatom valakinél aki még csak nem is szimpi, de legalább szuper lesz, mint hogy valakinél akit kedvelek, és szar legyen vagy ki kopjon vagy valami. szóval :/
2012. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az invictusban (bp) két lány is van,azt hiszem.
2012. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, az Invictusról én is úgy tudom, hogy van lány/nő tetováló is :) Ki fog derülni, mivel oda tervezek menni én is, már varratni és nem varrni :D
2012. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom-nem biztos, hogy mindenki így érzi, én igen-hogy egy tetoválás a készítő személyt is jelképezi, a készítő személyre is örökké emlékeztet. Ezért nekem igenis számít a személy, és nem is csak az, hogy nő legyen, hanem még az is, hogy ő maga szívből egyet is értsen azzal, azokkal az (erkölcsi) elvekkel, amit számomra jelképezne az a tetkó.
2012. okt. 8. 09:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez is egy vélemény, de nagyrészt egyetértek veled. Igazából én úgy gondolom, hogy egy tetkó a személyt kell kifejezze elsősorban, de nem tartom szerencsésnek ugyanakkor azt sem, ha valaki görcsösen láttatni akarja a jelentést. Egy tetkó ennél azért személyesebb dolog. Azzal is egyetértek, hogy felelőssége a felvarrónak is van, akik rendesen (erkölcs...stb.) csinálják ezt a munkát, nyilván beszélnek az érintettel előtte. De a végső döntés, az utolsó szó a miénk :)
2012. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kicsit akkor kifejtem bővebben: Meggyőződéses életpárti (És ebből következően abortuszellenes.) vagyok. A tetkónak, amit szeretnék feltenni, a jelentése ezzel lényegileg összefüggene. Innentől kezdve Ungár Klára, vagy Spronz Júlia akármilyen precíz kézügyeséggel is csinálna pro life jelképeket, az hazugság lenne...
2012. okt. 8. 09:47
 9/15 A kérdező kommentje:
Tehát, életpárti, abortuszt ellenző nőnek kell csinálni. Ha PONTOSAN ugyanazt csinálná valaki más, az számomra már nem ugyanazt jelentené.
2012. okt. 8. 09:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Értem, így már sokkal világosabb. Tiszteletben is tartom a véleményedet, nagy részben továbbra is egyetértek vele. Ugyanakkor kicsit eltér a nézőpontom annyiban, hogy egy művész ilyen értelemben vett felelőssége meddig tart. Tehát mondjuk egy abortuszt nem ellenző művész feltehet-e ilyen - idézem tőled - pro life jelképeket. Szerintem igen. Én kifejezett magánügynek tartom, hogy ő maga hogy vélekedik erről a kérdésről. Más kérdés, hogy esetleg ilyen alapon nem vállal egy ilyen munkát. De meglep és tisztelem benned, hogy - mivel ez neked nagyon fontos - erre is odafigyelsz.
2012. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!