Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen krémet vegyek erre az...

Milyen krémet vegyek erre az arcbőrtípusra?

Figyelt kérdés
Rengeteg kencém,sminkem,alapozóm van,de még nem találtam meg utóbbiból a megfelelőt sosem!Van színezett hidratálóm is,az sem használ.A problémám a következő.Alapból elég fehér arcbőröm van,a szemöldököm is szőke,szinte alig észrevehető,mert ráadásul kevés is.Kicsit szeplős is vagyok,és sokszor kipirosodik a bőröm.Amikor elpirulok,még rátesz egy lapáttal,és olyan vagyok mint a rák!Hál'Istennek nincsenek pattanásaim,inkább érzékeny,száraz bőröm van sajnos ami sokszor gondot okoz ősszel és télen.Végülis "makulátlan az arcbőröm" de engem zavar a pirosodás,és a szeplők,és szeretnék kis színt vinni az arcomra,mert néha olyan sápadtnak tűnök!Alapozó nélkül épp ezért nem szeretek utcára menni.Jó lenne valami krém,aminek egyszerű a felvitele,és passzol a bőrömhöz,na meg egy kis színt is kölcsönöz,eltüntetve a pirosodást!Nem akarom hogy a nyakam színe elváljon az arcométól! :) Amúgy néha járk szoliba.Igaz kicsit több alkalom kell a barnuláshoz, mint másoknak,de nagyon szép csokibarna tudok lenni.Az arcom akkoris mindig kimarad valahogy,és a két alkarom belső fele!Nem olyan barna sosem mint a lábam és a többi testrészem.Pedig használok szolikrémet is...S.O.S. valaki segítsen! 21/N

2012. okt. 7. 11:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!