Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyek vegyek? Pl: alapozó, tus?

Milyek vegyek? Pl: alapozó, tus?

Figyelt kérdés

Nos vannak a csajok nekik mindig jó a sminkjük nekem meg nem!

nekem nincs is !

Tanácstalan vagyok !

Miket vegyek ?

kb.. mennnyi költség azt odáirnátok minden termék mellé ??

hogy átlásaam !!

Valaki divat tipp ?

irjj privit ! Köszike.


2012. szept. 5. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján sejtem hogy fiatal vagy, márpedig akkor mi szükséged alapozóra? Attól csak rondább lesz a bőröd szép lassan. Tus helyett meg inkább szemceruzát vegyél, pl essence termékek nem olyan drágák.

És ne azért sminkelj mert mások is azt teszik, lehet jobban nézel ki nélküle.

2012. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vok annyira fiatal..

csak eddig a tanulással tőrődtem mostmár magammal is akarok

2012. szept. 6. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert attól is függ,hogy mennyire kéne sminkelned magad. Ha 16 alatt vagy semmi sminket ne használj még(max korrektor,ha pattanásos az arcod). De ha 16 felett vagy, használj minimális korrektort és esetleg szempillaspirált, áttetsző színű szájfényt. A sok alapozó,púder,csak eltömíti a pórusaidat és ha nem tisztítod megfelelően az arcbőrödet,idősebb korodra csúnya lesz a bőröd! Tudod..a kevesebb mindig több!:)
2012. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jóvan akkor csá !
2012. szept. 7. 07:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!