Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfümöt vegyek, ha...

Milyen parfümöt vegyek, ha eddig az alábbi illatokat viseltem?

Figyelt kérdés

Dior - Miss Cherie

Armani - Code

Calvin Klein - Euphoria

Chopard - Wish

Szexi, csábító, "végzet asszonya" illatot akarok, hasonlót a fentebb említettekhez. És megköszönném ha nem írnátok, Bitney Spears, Pink, Christna Aguilera... illatokat.


2012. okt. 6. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Calvin Klein: Secret Obsession, imádom :D De érdemes időnként parfümvadászatra indulni. Pld. a Douglasban nagyon segítőkészek az eladó. Te elmondod milyen stílust keresel, ők hoznak 20-at. Csak győzd szagolgatni. :D
2012. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gucci Guilty

Tresor In Love / Midnight Rose

Calvin Klein Euphoria Forbidden... :)

2012. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Christina Aguilera Red Sin illatát azért szagold meg. Nem kerül semmibe, de szerintem az az egyetlen parfümje ami finomra sikeredett. Egy próbát megér. :)
2012. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Burberry-Body? Vagy Gucci II? Nekem a Code a kedvencem, sok évig azt használtam, utána pedig az Euphoriára váltottam :)
2012. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dior - Poison/Hypnotic Poison

Thierry Mugler - Angel/Innocent

Chanel - Coco Mademoiselle

Dior - Addict

Cartier - Le Baiser Du Dragon

2012. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Chanel-Coco Mademoiselle

Givenchy-Very Irrésistible

Jimmy Choo /1 parfümje van, a neve nem jut eszembe/

Dior-Addict

2012. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valentino: Rock n' Rose

Gucci: Rush

Givency: Hot Couture

Mugler: Angel

Dolce & Gabbana: The One


Ezeket ajánlom ebben a kategóriában, ezekről vannak tapasztalataim. Ezek igazán menő, szexi illatok, nem gagyi celeblöttyök:)

2012. okt. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!