Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen gáz a műköröm?

12 évesen gáz a műköröm?

Figyelt kérdés
Mert az iskolában szinte minden 6osnak van. Köztük nekem is. És érdekelne erről mások véleménye.
2012. szept. 6. 21:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
81%
egyáltalán nem illik egy KISLÁNYnak. Miért mész a csorda után?
2012. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
83%

Gáz, és a műkörmös is az, hogy elvállal. Ha hozzám jönnél, biztos hazaküldenélek, max lakkozást csinálnék neked.

Egy műkörmös

2012. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
81%
Gáz és az is az,hogy a szüleid megengedték és az is,hogy a műkörmös megcsinált. -.-"
2012. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
Minek? én 14 éves vagyok és nem volt műkörmöm és nem is kell szerintem tök felesleges de tetudod...
2012. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Figyelj nem ítéllek el mert az írásod alapján amennyire kilehet venni nem vagy egy hülye p.csa és normálisnak tűnsz. Én is 12 vagyok, 6.-ba járok és nálunk még a 12.-es lányoknak sincs műkörmük. Szerintem ne állj be a sorba a többi csaj közé. Én azt tudom ajánlani hogy: szedesd le a körmeidet és mondjuk ha nagyon szeretnél vmit csinálni a körmöddel akkor géllakkoztasdd be. Én néha rakok rá élénk narancssárga lakkot de csak ennyi. És még 1 dolgot akarok kérdezni.Állami suliba jársz vagy magán iskolába? remélem segíthettem! :) 12/L
2012. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
öhmm köszi a válaszokat:) És utolsó állami suliba járok:)
2012. szept. 8. 16:13
 37/42 anonim ***** válasza:
84%

Tévhit 1) A műkörömtől elvékonyodik a körmöd:

Kamu. A műkörömben nincsenek pomogácsok, akik megeszik a körmödet. Vannak viszont kontár körmösök, akik nem tudják, mit csinálnak, és szépen szétreszelik a körömlemezt. A köröm eltávolításakor is a rossz körmös miatt vékonyodik el a természetes köröm.

Egy tárgy sosem fogja bántani az embert. Mindig az ember bántja az embert.


Tévhit 2) A műköröm letörik és csúnya:

Attól függ. A munkáim 70% a teljesen természetesnek tűnő, rövid, egyszínű, vagy francia körmök teszik ki. Ha a körmös választásánál nem arra megyünk, hogy minél olcsóbb legyen, akkor nem fognak letörni a körmök, és ha már le van nőve, akkor sem csúnyul meg, csak le lesz nőve.


Tévhit 3) Bárkinek lehet műkörme

Kamu. A szervezeted 12 évesen még fejlődésben van, lehet, hogy te éppen nem így érzed, de ennyi idősen biológiailag még épp, hogy csak bimbózol. Most kezdenek termelődni mindenféle hormonok, kezd alakulni a tested, az agyad, a gondolkodásmódod, viszont a kezed felépítése, a körmöd jelenleg még pont olyan, mint egy 5 éves kisgyereké. A körmöd a felnőttekéhez képest még vékony, puha, rugalmas, és sokkal gyorsabban nő most, mint pár év múlva fog. A bőröd sokkal vékonyabb, sérülékenyebb (bár tény, hogy könnyebben gyógyul).

A vékony köröm amúgy is megnehezíti a körömépítést, de a gyors növekedés, a hormonok miatti fokozott izzadás, meg mindenféle ilyen tinikori tünettel együtt már körömépítést tiltónak számít.

És akkor még csak biológiailag vezettem le ezt, és nem beszéltem a morális, erkölcsi oldaláról...


12 évesen még felhőtlenül kéne játszanod, verni a fiúkat, fára mászni, görkorizni, nyáron strandolni, télen szánkózni, meg mittomén, nem azzal foglalkozni, hogy csinálj magadból eladható terméket...

Lehet, hogy jó bulinak tűnik, hogy olyanok vagytok, mint a felnőttek, de ez csak addig jó, amíg játék... Amíg eljátszátok, hogy milyen lesz majd nőnek lenni... De a műköröm viselés ebben a formában már nem játék :(


Műkörmösként azt mondom, hogy várj még ezzel a köröm-dologgal, max a manikűrt javaslom...


GKK

2012. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:

Szió :)

Én már 13 vagyok. Részemről is korai, bár én is szeretnék...van egy osztálytársam, aki 12 éves, és neki most van műkörme, a többiek nagyon elítélik.

2012. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
14 vagyok és még az én korosztályomban is gáz. Ráérsz erre majd később, ne menj a csorda után akik sminkelik magukat, műkörmük van...
2012. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Hm:) Szerinteeem..nem kéne,de ha így jól érzed magad..akkor jó:) Azt teszel amit akarsz,amit engednek a szüleid!A te életed! És hogyha nem olyan hosszú,csicsás,akkor szerintem nem kéne ócsárolni...Én gyerek koromban,mikor szünet volt a suliban,oviban vettem olyan 100 ft.-s bolti ragasztható műkörmöt,azzal játszottam.Kb. 30 percre fölragasztottam és játszadoztam vele.:D Már elég messze járok azoktól az időktöl.De még most is csak ünnepekkor rakok műkörmöt.:) Szerintem ha csak 1-3 miliméterrel nagyobb a saját körmödtől,nem annyira gáz.Tudom milyen cipőben jársz..:szinte mindenkinek műkörme van,és ha neked nincs kinéznek.
2013. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!