Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen gáz a műköröm?

12 évesen gáz a műköröm?

Figyelt kérdés
Mert az iskolában szinte minden 6osnak van. Köztük nekem is. És érdekelne erről mások véleménye.
2012. szept. 6. 21:25
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
ma 21:38: De van:)
2012. szept. 6. 21:39
 12/42 anonim ***** válasza:
72%

Nekem van egy lányom, de ha neki műköröm kellene 12 évesen egyszerűen megtagadnám tőle. Mindennek meg van a maga ideje. 12 évesen mi posztereket cseréltünk, aszfaltot firkáltuk krétával. 9. osztályos voltam amikor először házi buliba mentem, szilveszter volt, éjfél után értem jöttek, csajos buli volt, sütikkel, szörppel és twisterezéssel.

De ne izgulj kislány, nem a te szégyened. A szüleid nevelnek azzá ami majd lesz belőled.

2012. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
72%

a szüleidet kéne véresre karmolászni műkörömmel...

b+, hova jut a világ?

na mindegy, csak arra vigyázz, hogy a kotont ki ne szakítsd vele

2012. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
74%

házimunkáért meg jegyekért péééénz?

a szüleidnek nem lett volna szabad szaporodniuk

pedagógiai érzék 0

2012. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
ma 21:39: 9.es?:O Meg twister meg szörp (magatöbbi)? Egyik osztálytársam dinnye feszten. berugot. Éjfélig volt ott kb. Én oda szüleim nélkül nem mehettem:/ És a szüleimet azért ne szidjátok.
2012. szept. 6. 21:44
 16/42 anonim ***** válasza:
55%

Ugye tudod hogy a műköröm nem egészséges??

A rendes körmöd állapota, színe és jellege mutatja az egészségi állapotodat. Nem hiába szokták az orvosok nézni a körmöket is egy komoly betegségnél.

A rendes körmöd sosem kap levegőt a műkörmök miatt. A ragasztó sem tesz jót nekik. Mivel a körmeid sosem szellőznek, így egyre jobban elkezd vékonyodni a műköröm alatt. A végén már szinte csak hártya lesz alatta..

Ha egyszer úgy döntesz, hogy lemondasz a műkörmökről, az tuti hogy nem lesz az igazi körmöd egészséges.

A kérdés hogy ciki-e 12 évesnek műköröm? Igen az, és én be is tiltanám a suliban a használatát.

2012. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
89%

nem szidjuk őket, csak elmondjuk róluk a véleményünket

talán majd ha egyszer neked is lesz gyereked (remélhetőleg nem a közeljövőben), akkor majd belátod, hogy ez nem felelős szülői magatartás, az ilyennek nem kéne gyereket 'nevelnie'

bár ha így halad a világ, ki tudja, mi lesz, mire te felnősz

egyre inkább remélem, hogy közeleg a világvége... :(

2012. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
62%

"Ugye tudod hogy a műköröm nem egészséges??

A rendes körmöd állapota, színe és jellege mutatja az egészségi állapotodat. Nem hiába szokták az orvosok nézni a körmöket is egy komoly betegségnél.

A rendes körmöd sosem kap levegőt a műkörmök miatt. A ragasztó sem tesz jót nekik. Mivel a körmeid sosem szellőznek, így egyre jobban elkezd vékonyodni a műköröm alatt. A végén már szinte csak hártya lesz alatta..

Ha egyszer úgy döntesz, hogy lemondasz a műkörmökről, az tuti hogy nem lesz az igazi körmöd egészséges.

A kérdés hogy ciki-e 12 évesnek műköröm? Igen az, és én be is tiltanám a suliban a használatát."


KEdves válaszoló! Ha nem tudsz valamit, ne terjeszd!

A köröm NEM lélegzik, ugyanis nincs rá szüksége, mert elhalt keratinréteg, mint a haj.

A köröm pedig nem a műkörömtől lesz vékony, hanem a rossz körmöstől, aki szétreszeli netán.


A válaszod másik felével egyetértek, miszerint 12 éves gyereknek nem kell. Sőt, a körmöst is büntetném, aki feltesz körmöt egy gyereknek.

2012. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy az orvos a körmön a szaturációt nézni, amit ma már gépekkel simán tudják nézni, a köröm nélkül is. Tehát akár műtétnél is lehet fent műköröm, mint pl nekem is volt.
2012. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 Penszy ***** válasza:
93%
12 évesen?:O mégis minek?...szerintem full gáz
2012. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!