Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen gáz a műköröm?

12 évesen gáz a műköröm?

Figyelt kérdés
Mert az iskolában szinte minden 6osnak van. Köztük nekem is. És érdekelne erről mások véleménye.
2012. szept. 6. 21:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ne csináltass! Minden rossz indulat nélkül, hidd el, 12 évesen még nem kell! Lesz rá még időd!


Most pedig a hegyi beszéd (:D): Nem tudom, hova jársz iskolába, de nem teljesen normális, hogy minden hatodikos műkörömmel futkozik. 18 éves vagyok, szóval nem 50 éves fejjel emlékszem vissza, de szerintem, ha rajtunk általánosba műkörmöt láttak volna, helyből tépte volna le a tanár.

Valamint, szerintem azért az sem normális, hogy 12 évesen a jegyeidért pénzt kapsz! Könyörgöm, az hogy tanulhatsz LEHETŐSÉG. Meg bennem 12 évesen volt már annyi, hogy otthon, főleg mondjuk a saját szobám, nem pénzért takarítom.

Szóval szerintem gondolkodj el egy picit!

2012. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

mégha csak simán kilakkoznád azt mondanám oké, de azt is csak halvány színnel és nem iskolaidőben!

a másik: amikor még én voltam ált.sulis akkor az ilyenek nem voltak megengedettek!!! még az átlátszó lakkért is szóltak, és azért is ha volt egy halvány sík az ember hajában más színnel, mégha nem is volt annyira hivalkodó.

19 vagyok, szóval nem volt olyan rég, és úgy érzem nem vagyok lemaradva csak azért mert 12évesen nem volt műkörmöm. most simcs, nem is lesz, elég ha kilakkozom.

kár, hogy az ennyi idős gyerekek ilyen sz@rságokkal foglalkoznak, és az meg egyenesen elszomorító, hogy a szülők még ehhez hozzá is járulnak.

a másik: bár nem témához vág DE!: nem úgy kéne ösztönözni a gyereket a tanulásra, hogy pénzt kap a jó jegyekért.

és azt sem értem, hogy miért kap ennyi idős gyerek 2500ft zsebpénzt...

2012. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
88%

Gáz, ciki, iszonyat nevetséges egy gyereken, káros, egészségtelen, soroljam még?

A szüleiddel komoly gondok lehetnek ha ilyesmit megengednek, a saját körmeid fognak tönkremenni miatta, ronda lesz, elvékonyodik, gombás lehet, stb. Gyönyörű lesz mikor majd körmöd sem lesz mer úgy tönkreteszi ez a fos műköröm. Ez minden életkorban gáz. A saját körmödet ápold és azzal foglalkozz, sokkal szebb lesz mint bármilyen műköröm.

Mellesleg kétlem hogy minden hatodikosnak van, nem mindenkinek hülyék a szülei.

2012. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden életkorban gáz...
2012. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem a válaszadók 100 %-a szerint irtó nagyon-nagyon GÁZ! Ha adsz mások véleményére akkor inkább valami sokkal értelmesebb dologra költöd a pénzed, esetleg nyitsz egy lakástakarék pénztár számlát, jól jöhet még, és havi 10000 Ft-tal mire felnősz egész szép summa gyűlhet össze.
2012. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
nagyon, nagyon gáz
2012. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

komolyan?! ez most komoly?! minden 6-osnak van műkörme? mindenki hülye?! már elnézést.

kérdésedre válaszolva:igen, eléggé gáz. hozzászoksz, hogy mindig műkörmöt hordasz, leszedés után amúgy is lapvékony és csúnya lesz. azért megnéznélek, mi lesz veled 2 év múlva. szumma-szummárom, általánosítottam.

2012. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Egy természetes és ápolt kéz sokkal jobban néz ki, a fiúk többségének is jobban tetszik. Szerintem fölösleges is.
2012. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 mmano88 ***** válasza:
100%

Gáz, és kb úgy nézhetsz ki tőle, mint amikor a kislányok megpróbálnak anyu magassarkújában menni.


Húgom veled egyidős, nincs műkörme, se műhaja, se magassarkúja. Kislány még. (Hálistennek normális nevelést kapott. :) )


23N

2012. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
47%

Azért nem kellene ennyire ráförmedni a kérdezőre, és főleg nem kellene a szüleit szidni!


Én sem értek egyet egyébként, egy 2-3évet még simán várhatnál ezzel, bár azt mondom még mindig jobb egy szép rövid visszafogott francia műköröm mint mikor 11-12éveseket látok nagy piros karmokkal...

2012. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!