Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy 12 éves lány,...

Castel kérdése:

Szerintetek egy 12 éves lány, hogyan fesse ki magát?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8/10-essel értek egyet, mi is még játszottunk suli után, nem pedig sminkeltünk meg ilyenek. Én 15-16 évesen kezdtem rendesen, előtte csak néha próbálkozgattam meg alkalmakra egy kis szempillaspirált raktam fel és kész. Szerintem ráérsz még. Próbálkozni otthon nem árt, mert legalább megtanulsz szép tusvonalat húzni mire odakerülsz hogy sminkeld magad. De amúgy meg szerintem ez elég természetellenes ilyen fiatalon. Attól hogy többiek valamit csinálnak neked még nem kell. Érdekes, hogy csak 6 évvel vagyok idősebb, de amikor én voltam olyan idős mint te, más világ volt. Élvezd hogy gyerek vagy még, én is ezt csinálom... :) 18/L
2012. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

14 évesen a lázadó-rocker korszakomat éltem (amit azóta is szégyenlek), festettem a hajam, erősen sminkeltem (fekete szemhéjpúder, szemceruza nappal a hétköznapokon is).

Úgy néztem ki, mint egy bohóc, visszagondolva nagyon ciki. De ami még cikibb, hogy akkor nem volt annyi eszem , hogy ezt észrevegyem.

Azóta észhez tértem, már csak szempillaspirál, színtelen ajakápoló, esetleg színezett hidratáló.


Ne fessd magad, felesleges.


18/L

2012. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szempillaspirál, szájfény.suliba 12 évesen ennyi bőven elég.;)
2012. szept. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!