Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány barátja nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány barátja nagyon nem szeretné, hogy a barátnője feketére fesse a haját, de a lányt meg nagyon foglalkoztatja a dolog, fessen vagy ne fessen?

Figyelt kérdés
Hosszú, sűrű, világosbarna haja, sötétbarna szeme, kreolos bőre van a lánynak.
2010. aug. 27. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgyis megbánja. És milyen hülyén fog kinézni akkor, amikor épp ott tart, hogy lenövessze a feketét.
2010. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne fessen..ha fontos neki a barátja, ne legyen önző.
2010. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem fesse a barátja megérthetné a lány nema tulajdona azt csinál amit akar :d
2010. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor a lány álljon a sarkára, ne alázkodjon meg, és élje az életét úgy ahogy ő szeretné!
2010. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én parókát használnék, vagy valami kimoshatót.
2010. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem megfelelne a kimosható is, esetleg valami növényi cucc, de a párom hallani sem akar róla. Egy rendes paróka - mert utánanéztem! - kb. 60 000 forintnál kezdődik. Sajnos.
2010. aug. 27. 19:10
 7/11 capslock ***** válasza:

Basszus,te egy emberi lény vagy...saját akarattal...

HA a párod tényleg szeret,akkor feketén is szeretni fog. HA meg ilyen miatt háborogna,akkor gondold végig,miért is van melletted.

Szerintem fess. Ha szeret,elfogad...

2010. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha erről sem akar hallani, megérdemli, hogy befesd.
2010. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, mindenki megkapta a zöld kezet. :)

Külön köszönöm a bíztatást. Tudjátok, elméletben én is ezt gondolom, de azért nagyon nehéz nyíltan szembemenni egy ilyen jellegű véleménnyel, mert nagyon tiltakozik, és én természetesen tartok a reakciójától.

Természetesen aki szeretne még írni, esetleg a saját esetét elmesélni, ne fogja vissza magát!

2010. aug. 27. 19:50
 10/11 capslock ***** válasza:
100%

19.33-as vagyok. én ugyanezzel a problémával néztem szembe 2 évvel ezelőtt. vörös voltam,de fekete akartam lenni. az akkori párom nem akarta. befestettem...és láss csodát,megtetszett neki. (megelőzve a rossz ízű megjegyzéseket,nem emiatt mentünk végül szét.)

ha nem akarsz drasztikus változást,meg ennyire félsz a párod reakciójától,próbálkozz valami mással. ne fekete legyél hirtelen,hanem sötétbarna. és így fokozatosan mindig sötétebb színt válassz. ő is hozzászokik előbb-utóbb :)

2010. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!