Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy 12 éves lány,...

Castel kérdése:

Szerintetek egy 12 éves lány, hogyan fesse ki magát?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

sehogy;)

15L

2012. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert a többi lány az osztálybòl ki van festve.Pl:(szempillaspirál,szájfény,stb).
2012. szept. 3. 17:13
 3/13 anonim ***** válasza:
birka!
2012. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mmano88 ***** válasza:

Sehogy!

23N

2012. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se kövesd a hülyéket...

25/L

2012. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellene még. Maximum otthon szórakozásból próbálgathatod, de suliba felesleges még.


23/N

2012. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok, én is elkövettem azt a hibát, hogy 12 évesen szempillaspiráloztam magam, később szemceruza... felesleges! Már csak alkalmanként festem magam, akkor is szolidan. Élvezd ki, hogy neked még nem kell festened magad! Anyukám soha nem festette magát csak szempilla spirál, 40 éves és szinte semmi ránc nincs rajta. A fiúknak, sem tetszik, ha egy lány úgy néz ki, mint egy olajfestmény (tapasztalat). Barátom kimondottam utálja, ha festék van rajtam. A többi lánnyal meg ne foglalkozz, később majd megbánják, mert hamarabb ráncosak lesznek. Ha annyira nagyon kiakarod magad festeni ( bár szerintem ne tedd ) akkor is csak nagyon finoman szempillaspirál és valami enyhén fénylő szőlőzsír ( az avonban lehet kapni ilyen ízesítetteket, amik nem túl fényesek, de mégis látni minimálisan. De ahogy már mondtam, inkább élvezd ki, hogy nem kell még a festék, majd ha öregszel festheted magad eleget, addig meg légy természetes!
2012. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

12 évesen? Sehogy!!!

Majd 16 évesen ráérsz elkezdeni, ne legyél olyan, mint a többi!!

Nekem 12 évesen még meg se fordult ilyen a fejemben, és bűbájososdit játszottunk suli után.

18/L

2012. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hurkival egyetértek.

A szájfénytől/rúzstól én a mai napig pattanásos leszek. Az Avonos ajakápolókban és Labellókban is van valami, amitől nem szívódik be rendesen, hanem vékony réteg marad az ajkakon. Nekem eddig csak ez vált be:

[link]


Amúgy az alapozótól pattanásos lehetsz és hogy elrejtsd, még többet kensz fel és egyre ragyásabb leszel tőle. Általában így van sajnos, nem kapcsolnak a lányok, hogy az vágja tönkre a bőrüket...

2012. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsotokat.Köszöm szépen.
2012. szept. 3. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!