Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tizenéves lányok! Ti nektek...

Tizenéves lányok! Ti nektek formára van szedve a szemöldökötök?

Figyelt kérdés

Van egy szép csík, vagy vastagabb, vagy úgy van ahogy nőtt?

Kort is írjatok légyszi!:)



2012. aug. 10. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Alapból szép ívelt a szemöldököm, így nem kell. De egy barátnőmet már vagy másfél éve sürgetjük, hogy menjen már el egy kozmetikushoz, mert szööööööörnyű
2012. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

valami ilyesmi:


[link]

2012. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem vastagabb,ívelt. :) De nekem alapból egész szép volt..de azért kellett rajta igazítani.:)

15/L

2012. aug. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) Neked is 2-es -.-
2012. aug. 11. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nem szedném, akkor eléggé vastag lenne a szemöldököm. Csak alulról van kiszedve néhány szál, én szeretem, mert még így is természetes hatású.
2012. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alap formáját nem változtattam meg, csak a kilógó szálakat szedem ki, alulról meg felülről. Egyenes, vékony szemöldököm van.
2012. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az aljáról kiszedem a kilógó szálakat, nem vastag, de nem is vékony, inkább közepes. nem bonyolítok sokat rajta 16/L
2012. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!