Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért kezdenek már el korán...

Miért kezdenek már el korán sminkelni a tizenéves lányok és fiúk?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
esetleg a tizenéves lányok... de az ő dolguk, te foglalkozz a sajátoddal :)
2011. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom 11 évesen kezdte el a smikelést, a fiam pedig 14 évesen. mindketten csak divatból festették magukat, mert az osztályban a többiektől ezt látták. de egy-két évig sláger, utána úgy is ráunnak.
2011. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen a fiamon először röhögtem, aztán rájöttem, hogy nem is marhaság :D

Amúgy mert divat. A kedvenc bandáik, énekeseik festve vannak, és hasonlítani akarnak.

2011. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom,hogy a "divat" nem a legmegfelelőbb válasz..Én is fiatal korom óta sminkelem magam(illetve alapozót,púdert nem használok mert szép a bőröm)de a szemem és a szám minden nap kisminkelem.Én például azért mert imádok sminkelni nem csak magamat hanem másokat is,ezzel is szeretnék foglalkozni.Egy lánynál/nőnél szerintem tök fontos dolog az,hogy ki legyen sminkelve a hétköznapokban is!Nagyon nem szeretem az olyan szülőket akik tiltják a lányukat a sminktől hiszen abban,hogy pl:kihúzza a szemét,spirál és szájfény abban semmi rossz nincs és szép.A tizenéves fiúk pedig azért nagy többségben nem sminkelik magukat szerintem.
2011. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!