Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell enni nyelvpiercing...

Hogyan kell enni nyelvpiercinggel? Most már sose fogok normálisan tudni enni? Vagy ez elmúlik?

Figyelt kérdés
Tegnap óta van meg,és azóta nem tudok enni. Nincs feldagadva a nyelvem,nem is fáj,csak enni nem tudok vele. Egyszerüen zavar,hogy ott van. Rágni is alig tudok,nyelni meg egyáltalán,mindig megfájdul a nyelvem,mert elakad a pc,meg olyan,mintha le akarnám nyelni azt is. ÉHEZEK! =(
2009. júl. 14. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha ilyen okos voltál,akkor vagy éhezz továbbra is,vagy vedd ki.
2009. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél zacskós levest. NEkem szörnyű volt az első 5 nap, főleg mert nem eszek húst.

Úgy edd, hogy a nyelved hátuljára tedd, vagy amit rágni kell, azt elől csak a fogaddAl rágd meg, és aztán kanállal segíts neki hátramenni.

2009. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nekem ma 11 óra óta van és azóta már 2X ettem...

az igaz hogy nem volt egyszerű de valamit mégiscsak ettem, de ettől függetlenül én is éhezem, szóval megértelek

én úgy ettem hogy a hátsó fogaimmal rágtam meg az ételt, óvatosan és nagyon lassan, de tudtam enni

ja és szinte minden 3 falat után ittam hogy biztos hogy ne legyen semmi a heg körül...

remélem tudtam segíteni valahogy és remélem hogy már jobban vagy, fel a fejjel, ha te tegnap csináltattad én meg ma akkor te hamarabb gyógyulsz majd meg mint én:)

2009. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,már sikerült nagynehezen. Vettem tegnap babakaját,de azt se tudtam lenyelni. Most már jobb,ettem hotdogot is. :) Neked is hozzákoccanik a fogadhoz alul,amikor beszélsz?
2009. júl. 14. 19:22
 5/5 anonim válasza:

nem koccan hozzá....

nem ér hozzá a fogamhoz

2009. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!