Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan itt aki saját...

Van olyan itt aki saját magának szúrt nyelv/íny-fék piercinget? Ha igen fájt? Hogy csinálta?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne szúrd magadnak. Rossz helyen szúrod meg, beláthatatlan, helyrehozhatatlan következményei lehetnek
2012. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De piercinges 18év alatt szúrhat szülői engedély nélkül nekem?:o
2012. júl. 13. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy ha egy icipicit is rossz helyen szúrod meg a nyelved, elvérzel?

Bár, egy hülyével kevesebb lenne...

2012. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17
2012. júl. 13. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Ideget is eltalálhatsz vele, elvérezhetsz, súlyos fertőzést okozhatsz magadnak, vagy olyan kárt okozhatsz benne, hogy nem fogja tudni ellátni a funkcióját a későbbiekben (egy tömör izom szervről beszélünk, a test legérzékenyebb részeinek egyikéről!). Nem véletlenül külön szakma ez a piercing-tetováló téma.


Ennyit nem ér az az egy év, ne legyél teljesen hülye. :O Puszta divatból öncsonkításra is képes a sok barom...

2012. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyelvet ne csináld szerintem magadnak.

Ínyéket én anno magamnak csináltam. Lidocain, steril tű meg kéz...gyors szúrás és ennyi. nem fájt.

nyelv se fáj, csak azt jobb szakértőre bízni.

2012. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én amikor bementem egy piercing szalonba, megkérdezték vagyok-e már 18 éves, mondtam igen. Mivel nincs joguk elkérni az igazolványom, hinni kellett nekem. Mondjuk semmi gond, mert jó pár évvel idősebb vagyok 18-nál, de ennyi erővel 17 is lehettem volna.


Magadnak ne szúrd, nem ér annyit az egész. Aztán hova futsz ha probléma lesz?

2012. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!