Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meg tudom magamnak csinálni...

Meg tudom magamnak csinálni ezt a körmöt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez nem mű, saját körömre kell és zselés, nem kell hozzá megnöveszteni, egy ismerősömnek van ilyen és nagyon tetszik. UV lámpa alá kell rakni, mert neonos. Hol lehet ilyen zselés lakkot kapni? Meg szeretném csinálni magamnak, bár nincs UV lámpám de biztos van ilyenből olyan is amelyiknem neon.


Előre is köszönöm, remélem tudjátok miről van szó ebből a magyarázatból...xd



2012. jún. 30. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell hozzá UV lámpa és óvatosabban is kell vele bánni mint a sima körömlakkal...körmös tudja megcsinálni
2012. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy csinálja?
2012. jún. 30. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha még azt sem tudod, mi a különbség az uv és a neon között, bocsi, de nem kéne ezzel kísérletezned.

Menj el körmöshöz, és megcsinálja. Sok körmösnek is gondot okoz, hogy úgy csinálja meg, hogy ne jöjjön le hamar, majd gondolod, nekem menne?????

2012. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg lehetni meg lehet, de ennyi hozzáértéssel garantálom, hogy két hét után szó szerint le fog rohadni a körmöd.

Elmész körmöshöz, a legtöbb műkörmös ezzel is foglalkozik, 2-3ezerért megcsinálja, és akkor mindenki boldog.

Lakkot lehet kapni kellékesnél, de mire megveszed a szükséges többi eszközt és az UV-lámpát is, megvan úgy 30ezerből. És ebben a tudás még nincs benne ugye...

Vagy veszel egy tetszőleges neon színű körömlakkot meg egy zselés hatású fedőlakkot, és kész.

És az UV-lámpa ugyanazért kell, mint a zselés műkörömnél, hogy megkössön az anyag, nem azért, hogy neon színe legyen. :D

2012. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2012. jún. 30. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!