Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Középiskolába jó ez a táska?

Középiskolába jó ez a táska?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 9. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha a kérdés az, hogy az ilyen típusú táska iskolába való-e, akkor a válasz, ma már mindegy, hogy mi hova való. A lányok nem ezzel foglalkoznak, mindenhol csak divatolnak. Ez a táska is megállná a helyét az iskolábab mai viszonylatokban.

Osztálytársamnak is ilyen fazonú táskája van, picit kisebb és egyszínű. Ő hordja a tankönyveket, amiket elő sem vesz az órán, tehát nem tudom, minek + egy nagy neszeszer (tényleg nagyon nagy):fésű, smink, hajgumi, hullámcsat, dezodor, parfüm stb.


Lényeg a lényeg, ha szeretnéd hordhatsz ilyet is suliba, bár nem tudom, mennyire lesz tartós. Nekem annyira nem tetszik, mivel ez már tucattáskának számít.

2012. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!