Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a táska...

Szerintetek milyen ez a táska középiskolába?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem nagyon tetszik,arra gondoltam szeptemberre veszek egy ilyet.Szerintetek praktikus?Nektek tetszik amúgy?



2012. máj. 27. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem ilyen a stílusom de rohadtul tetszik><

15/L

2012. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oh köszi:) Nekem pont stílushoz illik.
2012. máj. 27. 15:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csodálatos leszel vele!

Legalább 30 évesen nem kell lehajolnod a lányodhoz, mert már úgyis mindegy lesz... muha ha ha!

2012. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Halálfejek nélkül tökéletes.
2012. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen gondolkozom még,mert ez nagyobb.Így szerintetek?

2012. máj. 27. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Középsulis lánynak nem engednék oldaltáskát suliba.

Az egy dolog, hogy jól nézel ki, de akkor milyen szeretettel gondolsz magadra, amikor fájni fog 15 év múlva a derekad!


Tudom, hogy 30 évesen már úgyis mindegy nektek, most vagytok fiatalok, akkor meg már egy lelakott anyukák... de azért boldogabb lennél akkor is, ha egészségesnek érezhetnéd magad.

2012. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy 30 évesen fájni fog a hátam,derekam,de ahogy mondtad te is, én most akarok élni.Harminc évesen ha ilyen problémáim lesznek,legalább okolhatom magam a hülyeségeim miatt,tanulok belőle,és a saját lányomnak biztos nem fogom engedni hogy elkövesse ugyan ezt a hibát.Azért köszönöm hogy idegenként is védeni próbálod a fiatalságot de azért megkérdezném:Neked melyik tetszik jobban,ha muszáj választanod?
2012. máj. 28. 09:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első.

Én sem vagyok annyira idős. 3 éve még én is középsulis voltam. Csak sajnos most van egy régi osztálytársam, aki gerincferdüléses lett és 1 óra után iszonyúan fáj a háta, ha ülnie kell. Pedig ő is csak 22 éves. És mióta ismerem ő is válltáskát hordott. Szóval ez engem is megdöbbentett.


De persze a te egészséged. Csak szerintem nem mindegy, hogy életed 60 évéből 40 küzdesz végig vagy csak 10-et.


Az elsőnél az tetszik, hogy látszanak a halálfejek, meg jó hozzá a kendő.

2012. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mindkét táska nőietlen és csúnya, nem tetszik!
2012. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám. Szerintem a második nem szép és egy nő/lány ne hordjon olyat. Egyébként az első nagyobb, nem?
2012. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!