Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ribancnak számít...

Szerintetek ribancnak számít az akinek már 13 évesen is műkörme van?

Figyelt kérdés
és néha magassarkút is viselek és csinosan öltözködők.

2012. jún. 2. 22:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

ma 13:36

Egyik sem. Szimplán ízléstelen és közveszélyes :)

Koravénnek meg még véletlenül sem, mert egy normális felnőtt ember ilyet nem visel.

Bár ez csak az én véleményem gondolom :)

2012. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Nem vagy ribanc, de 15 évesen az leszel!
2012. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

"Például : tegnap 22:39

Amúgy ha szerinted például ez csúnya, illetve koravén akkor komoly baj van a fejedben [link]


Na, én voltam a 22.39-es.

1. nem mondtam, hogy ronda, hanem azt, hogy balesetveszélyes. Lévén műkörmös vagyok, de még szülői beleegyezéssel sem raknék 16 év alatt körmöt.

2. 13 évesen még gyerek az ember. Lehet itt bizonygatni, hogy nem, attól a tények tények maradnak.


A linkelt köröm szakmai szemmel közepes minőségű.

2012. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

ma 13:51 Szerintem nagyon rosszul gondolod. Pont, hogy egy normális ember ilyen szépséget visel ;)


ma 14:04 Te pedig már most egy sötét bunkó vagy !


és végül

ma 14:13

Nem láttam egy munkádat sem,de nem hiszem hogy nagy szakmai tudásod van hogyha ezt a körmöt közepesnek gondolod(bár a kutya nem kérdezte a véleményedet, és senkit nem érdekel) de tökéletes munka,és profi körmös, én is oda járok!

2012. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok a műköröm ellen, vannak szépek, ízlésesek. A linkelt köröm NEM tartozik ide, hiába erőlködik a linkelője, egyáltalán nem szép látvány, igényesnek meg főleg nem nevezhető.

13 évesen is lehet olyan műköröm, ami teljesen belefér, pláne ha indokolt.

De egy olyannal, mint a képen szereplő... egy 13 évest max körberöhögnék vele (ez nem azt jelenti, hogy felnőtt nőn f@szán nézne ki...)

Szerintem:

[link]


[link]


[link]


[link]

2012. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

kétszeres versenygyőztes vagyok, és egyszer lettem harmadik is, nemzetközi versenyen..


a köröm, amit linkeltél, átlagos.

2012. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
a 16.16-os linkek is elég középkategóriásak, némelyik alsó.
2012. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Utolsó neked konkrétan semmi szépérzéked nincsen, és még primitív is vagy!
2012. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
mármint arra az utolsóra írom aki a több képet mutatta
2012. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Akármilyen is szakmai szempontból a linkelt műköröm, de egy 13 éves kislányon olyan, mint az anyja magassarkújában tipegő 5 éves. Illetve annál rosszabb, mert tudjuk, hogy az 5 éves csak játszik, és 2 perc múlva leveszi. Szóval, nevetséges.
2012. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!