Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ribancnak számít...

Szerintetek ribancnak számít az akinek már 13 évesen is műkörme van?

Figyelt kérdés
és néha magassarkút is viselek és csinosan öltözködők.

2012. jún. 2. 22:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

"azért mert nekem nincs időm se kedvem festegetni "


el tudom képzelni, hogy egy 13 éves kislánynak mennyi dolga van, amibe nem fér ez bele! :D

2012. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bőven tudsz sima festést is kérni műköröm helyett (és még így is olcsóbb hetente festetni mint a műköröm), így ha ribanc nem is, de olyan kislány vagy, akiről megvan az emberek véleménye.
2012. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Az is p*csás, ha 18 évesen műkörme van valakinek, nemhogy ilyenkor.
2012. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Tényleg, 13 évesen baromi sok dolgod lehet, hisz a körömfestét nem, de a műköröm csináltatás belefér az idődbe. A magassarkú viselésével még bőven ráérnél, egeszségesebb is és szebben is mutat egy korodbelin a lapos cipől. A csinos öltözködésen pedig mit értesz pontosan? Visszafogottabb vagy inkább ún. vagányabb/mutogatósabb? Mert ugye az sem mindegy...

Ribancnak nem neveznélek (persze nem ismerlek, ezek az információk után pedig felesleges lenne ítélkeznem), de ha szembejönnél velem az utcán magassarkúban műkörömmel, azt hiszem enyhe gúnnyal néznék rád...

2012. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

hova fajul ez a világ?????menten sirö görcsöt kapok. 13 éves kislányok müköröm meg pasizás.jessszusom.szégyelem hogy ebbe a világba születtem.ennyi idösen nem volt mükörmöm söt nem is sminkeltem magam. sminkelni is csak 17 évesen keztem el megam. ennek elenére rengeteg tizen és huszonéveseknek tetszettem.igaz nem foglalkoztam velük mert ilyenkor még nem is pasiztam.nem vagyok maradi de ezek a dolgok a mai világban nem normálisak.körmömet is egyszer 2 szer festettem ki szinte soha. és rövid körmöm volt szolid világos szinü

18 l

2012. jún. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én 13 évesen még babáztam. O.o

Amúgy nem ribancnak számít az más. Csak szimplán ökörségnek.

2012. jún. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Ha felmerül benned a kérdés, akkor nem vagy biztos magadban, tehát nem saját magad miatt csinálod ezt, hanem külső behatások miatt, tehát befolyásolható vagy, ami bármilyen korban rossz!

Ennyi erről a véleményem.

2012. jún. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
17%

Kiborulok, hogy mennyi sötét hozzászóló van!!

Egyáltalán nem attól lesz valaki r*banc, hogy van műkörme, sminkel, jó a frizurája és csinosan öltözik, egyszóval ad magára.Én nekem 12 éves korom óta van műkörmöm, sminkelek, és mindig is csinosan öltöztem. Ettől függetlenül jó tanuló vagyok, nem cigizem, drogozom, vagy járok Hajógyárira a sok kis drogos közé, jó nevelést kaptam! tegnap 22:43-nek: Anyukám is mindig csinos, sminkel, műkörme van, akár a kis közértbe megy is, és nem szart rám sosem, csodálatos Anyuka, mindent meg tudok beszélni Vele, szóval egyáltalán nem köthető össze a két dolog.

Nem tudom a sok okos ismeri-e az alamuszi nyuszi nagyot ugrik nevezetű közmondást? Általában a kis szüzigizi 0 smink, kis szutyik szoktak több f*szt fogni mint kilincset, nem egy ilyen lányról tudok.

Könyörgöm, hogy ne legyetek ennyire begyöpösödöttek, és gondolkodjatok már el azon, hogy attól, hogy valaki csinos,ápolja a körmeit, sminkel attól lehet egy okos, normális lány, és 13 évesen nyugodtan adhat magára, ez csak hálisten annak a jele, hogy valószínű felnőttként is egy igényes, NŐ lesz!!!

2012. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Utolsó. Nem tudom,melyikőnk mondta,hogy ribanc lenne?

Amúgy szerintem rohadtul felesleges 13 évesen műköröm,szerintem 20 évesen is ronda,13 évesen meg mint egy koravén.

2012. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

Például : tegnap 22:39

Amúgy ha szerinted például ez csúnya, illetve koravén akkor komoly baj van a fejedben [link]

2012. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!