Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülpiercing porcba. - Hol...

Fülpiercing porcba. - Hol vannak akupunktúrás pontok?

Figyelt kérdés

Szeretnék fülpiercinget, csak félek, hogy ha porcba szúratom, akkor eltalálok valami akupunktúrás pontot, és lesz valami baj... Megyek majd Westendbe szúratni.

Itthon pedig szeretném kiszúrni a fülemet. Jobba kettőt, balba egy lyukat szeretnék. Szerintetek? Westendbe csináltassam mindet?


2012. máj. 31. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Tetesd be hozzáértő emberrel, szerintem. Inkább pár ezerrel több, de nem rohad le a füled egy nem megfelelően sterilizált tű/ékszer miatt:).

2012. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És akkor mi lesz ha egy pontot eltalál, én nem értem ?
2012. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rosszabbul működik egy szervezeted, pl. a szíved, ha olyan pontot ér. Legalább is ezt olvastam.
2012. jún. 12. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet belőle baj, a hozzáértő ember azért jobb, kevésbé is fáj...én is a westendbe lövettem, nem mondom hogy rossz volt, cska mivel elég sokat csinál egymás után nem annyira foglalkozik veled csak belő és csá...

a bizsú brigittébe(Campona) lövettem a cimpám ott nagyon rendesek voltak mindent szépen türelmesen csináltak, elmondtak mindent, és nagyon profin csinálták, még csak piros sem lett, úgyhogy nekem az jobban bejött...

2012. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Beírod: Google fülakupunktúrás pontok. Egyébként attól függ hova akarod, nekem tragus van, ott az éhség pontja van, elv. csökken az étvágyam. 2 napja voltam ,még nem érzékeltem. Porcba semmi képp ne otthon szúrj.
2012. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én otthon szúrom steril tűvel ami gyógyszertárba kb 10ft. Szúrtam már magamnak porcba is 1-et, nem volt nagyon vészes, és rendes helyekre is szúrtam már és nem gyúlladt be nagyon, kibírtam .
2012. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!