Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyugtassatok mar meg, hogy...

Nyugtassatok mar meg, hogy nem gaz ha 15 evesen nem sminkelek, stb?

Figyelt kérdés
Nem sminkelek, nagyon ritkan egy csopp szajfenyt rakok,azonkivul semmit. Nem szedem a szemoldokom csak kozepen, de mindig fesulom hogy szebb legyen. Es ugy gondolom,a koromhoz illo cuccokat hordok. Ehhez kepest csomo ismerosom ennek a szoges ellentete. Ugy neznek ki mint ha huszevesek lennenek. Szerintetek is raerek meg ezekkel a dolgokkal foglalkozni par ev mulva?

2012. máj. 27. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy ráérsz, valakit egész életében nem érdekel az ilyesmi valakit igen, mindenki más de ez attól még nem gond! Te döntöd el ha sminkelni akarsz vagy sem!:)
2012. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Teljes mértékben! Nagyon jól teszed h még nem sminkeled magad, egy fiatal leányzó gyönyörű ezek nélkül is , ráérsz majd később ahogy magad is mondtad
2012. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, de úgy jön le,mintha ettől te különbnek éreznéd magad, pedig ettől aztán nem leszel különb. Egyébként a szemöldöködet szedheted (kivéve, ha alapból nem szép).Amúgy ráérsz, miért ne érnél rá, de azért enyhén most is festheted magad. Ez az én véleményem, lehet leugatni meg lepontozni :'D

17/F

2012. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az legyen a legnagyobb problémád hogy lepontoznak!:)
2012. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hat, az igazat megvallva tenyleg kulonbnek erzem magam,mert tenyleg mindenki agyon van vakolva, es nemtudom olyan fura mert ez az elvaras nalunk de en ettol hanyok. nem foglak lepontozni meg semmi szeretem az oszinte velemenyeket :)
2012. máj. 27. 18:17
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én 17 vagyok és én sem sminkelem magam, sõt még soha nem voltam úgy nagyon kisminkelve. És nem érzem úgy, hogy így rondább lennék mint mások. Nem akarok tucat lenni, mert a minden 2. csajon manapság 2kg festéket látni, majd pár év múlva megnézhetik a bõrüket!
2012. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tökéletesen igazad van :)
2012. máj. 27. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
15 évesen nagyon halványan sminkeltem.. aztán volt egy korszak mikor sokat sminkeltem magamat ekkor voltam 16-17 és most így visszagondolva elég gáznak tartom.. mert látom a 14-15 éveseket kisminkelve és olyan ütni való fejük van. aztán gondolom nekem is kb ilyen fejem lehetett:D most 18vagyok és nemigazán van reggel erőm időm suliba indulva szóval alapozó szempillaspirál és ennyi. ha rám hallgatsz inkább ne sminkeld magad:)
2012. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért a szemöldöködet kiszedhetnéd elég gáz egy csajnál . :S -.-"
2012. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, azért, mert rengetegen nem élik meg a fiatal korukat, magassarkúba, kivágott topokba járkálnak 15 évesen egy kiló sminkkel, bennük van a hiba és nem benned!

Gyerek vagy még, nyugodtan járkálhatsz smink nélkül (az igazi szépség smink nélkül is az!)

2012. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!