Sok, ha így sminkelek?

Figyelt kérdés

Alapozó, korrektor, púder, természetes/halvány rúzs


Szememet így szoktam:

[link]

[link]

Csak még a tus előtt teszem a szemhéjamra színes szemhéjpúdert.



2012. febr. 24. 06:47
 1/7 anonim válasza:

Alapozóból keveset kenek általában arckrémmel dolgozom el. Én nem használok púdert, sem rúzst. Csak tus vagy csak szemhéjpúder szerintem bőven elég. A kevesebb néha több.

18/L

2012. febr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem rikító színekkel fested magad, akkor nem. Nálam ugyanennyi a smink, csak szájfényt használok és nem színes szemhéjpúdert meg tust, hanem színes szemceruzát körbe (fényes zöld), barnát meg a szempilla tövébe felül. Majdnem minden nap.
2012. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan igy festem a szememet :).
2012. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Korfüggő. 17 alatt sok,17 fölött oké:)
2012. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is így sminkelek :) 19/l
2012. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy sok. Annyira sminkeld magad amennyire csak szeretnéd, ahogyan neked legjobban tetszik. Én is így vagyok ezzel.

Én a szememet nagyon szeretem minél jobban kihangsúlyozni, a számat azt pedig visszafogottabban szoktam rúzsozni. Alapozóból is teszek magamra, de nem sokat, mert többnyire nincs mit elfednem, nincsenek pattanásaim. A púderrel meg fixálom az egészet, de abból se kell sok. Amivel nem spórolok az a szemhéjtus, szemceruza, szempillaspirál: na ezekből jócskán teszek magamra és szemhéjpúdert is használok mert szebb úgy, ha van egy kis árnyékolás is.


28/N

2012. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bőrödről nem tudok nyilatkozni, mert nem tudom mennyire zsíros,ragyás,pattanásos! Viszont a szemed egyáltalán nem sok, ez egy nagyon nagyon alap smink! Én azt mondom húzd ki alul is a szemedet! És nyugodtan merj erősebb sminkeket is elkészíteni!
2012. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!