Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj, hogy még nem sminkelek?

Baj, hogy még nem sminkelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves lány vagyok, az lenne a kérdésem, ogy szerintetek ilyen korban illene már sminkelni? Néha kihúzom a szemeimet és használok púdert, de ezeket is elég ritkán. Attól félek, hogy ha elkezdem használni smink cuccokat elkezd öregedni a bőröm(tudom, hogy hülyeség:D) és igazából ezt akarom megelőzni, illetve eltolni az időt.

És lenne még egy másik dolog: elég sápadt a bőröm és így, hogy nem használok semmien terméket, mivel lehetne egy kis színem? Tudnátok tippeket adni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 8. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj,és jól gondolod. A sminktől tönkre megy az arcbőr. Azért kell később ránctalanító és egyéb csodaszereket használni,hogy ezeket elrejtse.

Kicsit sötétebb színű púdert használj,akkor nem látszol olyan sápadtnak.

2012. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 éves vagyok és nem sminkelek. Több oka is van. Egyrészt venni kéne hozzá egy csomó mindent, festékeket, sminkecsetet, sminklemosót stb. és nekem nincs ilyesmikre pénzem. Meg időm és kedvem se lenne minden reggel szöszmötölni vele. Másrészt régebben több félét kipróbáltam és egyik se állt nagyon jól. Nem jó a kézügyességem, nem tudom magam szépen kifesteni. És végül egyszerűen nincs rá igényem, soha nem éreztem magam szebbnek sminkben, mint smink nélkül. Nincs olyan, hogy illene vagy nem illene sminkelni, ha te smink nélkül jól érzed magad, senki se fogja elvárni, hogy de igenis sminkeld magad. Vagy ha ez elvárás és ez alapján ítélnek meg, az rég rossz, ott is hagynám az olyan társaságot.
2012. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

29 éves vagyok és a sminkkészletem kimerül egy fekete szemceruzából, egy szempillaspirálból meg egy három árnyalatú szemhéjpúderből. (vaj-homok-barna) ÉS csodák csodájára állítólag nem nézek ki rosszul vele... (Na jó, évente kb. egyszer előszedek más színű szemceruzát is, vagy szemhéjpúdert, amit a kedves nőrokonoktól szoktam kapni, és egyébként egész jól elvannak magukban nélkülem is a polcon...) :D


A fehér bőrömet meg kiviszem a napra ahogy lehet. Néha még télen is ücsörgök egy kicsit nyitott ablaknál ha nem fagy be a s*ggem...


Azért mert a nagy átlag két centi vastag vakolatot tesz a képére azért nekünk még nem muszáj:) (Szerintem ennek két oka lehet: vagy van olyan gyagya, hogy elhiggye, amit a sok hülye reklám ígér, vagy nulla önbizalma van és megpróbál szó szerint másik arcot festeni magának.)


Érezd jól magad a bőrödben, csak így tovább!!!! :*

2012. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!