Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 11 évesen lehet...

Szerintetek 11 évesen lehet sminkelni?

Figyelt kérdés
normális válaszokat légyszi!!
2012. ápr. 30. 08:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
én nem ilyen szemhélyfestékre gondoltam hanem pl. halvány szempillaspirálra.
2012. máj. 2. 16:54
 12/20 anonim ***** válasza:
Azt felejtsd el! Azonnal!
2012. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ezek a gyerekek mire felnőnek ribancok lesznek.
2012. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
szerintem teljesen felesleges ennyi idősen, várj még pár évet ;) amúgy ha azért szeretnél, mert a barátnőid/osztálytársaid is, akkor teljesen felesleges szerintem, mert az én környezetemben is kb mindenki festi magát, engem viszont nem nagyon érdekel, így érzem jól magam ;)
2012. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Törpetacseszhwok ***** válasza:

hogyne. csinálj nagy pandaszemeket, tegyél föl 6 réteg alapozót, és vörös rúzs. és kócold össze a hajadat.

URAMISTEN NEGYEDIKES VAGY!

2012. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

minek?? tök baromság. kis idióta libák szoktak ilyen korban. ne sminkelj még.

13 éves vagyok de még nem sminkelek.

2013. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Zsuzsabuzsa válasza:
Egyesek azért csinálják,mert menő,max a szájfény,és ennyi A SZEMPILLASPIRÁLT FELEJTSD EL!Én már kb a felnőtt koraimat járom,és még mindig nem használok sminket,mert nincs értelme,ha "buliba"megyek akkor elrejtem a börhibáimat,és ennyi...te még ne kezdj el sminkelni...
2016. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Dodo1212 válasza:
Szia.Én 1 hónap és 12 leszek.Iskolába van rajtam korrektor pattanás elleni púder.Van egy kettő pattanásom amúgy neg szép a bőröm úgyhogy mást nem használok.Én inkább azt ajánlom hogy legyél rendezett pl lehet hogy furcsa de én egy éve szedem a szemöldököm(vagy a kozmetikus).Alkalmakra vagy szülinapokon ki szoktam festeni magam,félreértés ne essen nem nagyon dur án csak szempillaspirál,alapozó,szemhéjfesték stb.Már kb 3 éves korom óta gyüjtöm a sminkeket, nagyon sok van.Valamiért ez érdekel valakinek tetszik valakinek nem.Anyukámmal például voltam sminktanfolyamon februárban ami 1 napig tartott megmutattak ezt azt. A gyűjtésre visszatérve nem tartom meg a 8 éves termékeket azokat kidobom.Most ugye 6.-os vagyok és korrektor pattanás elleni púder és kiszedett szemöldök. 4.osztályban kaptam ilyen pattanás elleni púdert azt azóta használom.Remélem segítettem.😘
2017. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Tudom, hogy már késő de azért leírom. Szerintem az arcodra használhatsz BBkrémet

, mert az tulajdonképpen színezett arckrém de ha nagyon feltünőek a pattanásaid (ha van) akkor egy kevés korrektort, a szempilláidra pedig vehetsz szempillagöndöritőt és/vagy átlátszó szempillaspirált, de ha nagyon láthatatlanok a szempilláid (szőkék, rövidek stb.),akkor használhatsz egy kevés szempillaspirált. Meg vehetsz szemöldökfésűt, az sem árt (az átlátszó szempillaspirállal pedig le tudod fixálni) + szájfény vagy ajakbalzsam és szerintem ennyi. De szerintem legyen rendezett az arcod és a hidratálást ne felejtsd el. Szerintem nem leszel attól qrvásabb ha foglalkozol a bőrőddel és a külsőddel. Remélem segíthettem.


14/L

2019. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Tudom, hogy már évekkel késöbb van, de azért leírom a véleményem.


Szerintem otthon nyugodtan lehet "gyakorolni".Meg pár fontos eseményre is vagy szülinapi bulikra. Az osztálytársam pl. már mindennap festi a szemét.


12L

2020. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!