Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan mondjam meg anyukámnak...

Hogyan mondjam meg anyukámnak hogy szeretném sminkelni magam?

Figyelt kérdés
15 vagyok és az osztályban mindenki sminkeli magát és én is szeretném... Az a baj hogy van egy nővérem aki most 18 és ő 16 volt mikor megkérdezte anyut. Egy hatalmas pofont kapott. Nem akarok így járni. Ezért finomabban kellene megkérdeznem. Mit javasoltok? Szerintetek hogy puhítsam meg?

2012. ápr. 1. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj a nővéredtől smink cuccokat és szolidan sminkeld ki magad.
2012. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Ne etess vele keményítőt.
2012. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne szólj neki, csak kezdd el. Elég durva lehet az anyukád. 15 évesen valami minimális smink teljesen természetes.
2012. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, és minimálisan sminkelem magam. Anyukám az elején nagyon nem akarta engedni, de végül megengedte. Bár most se lelkesedik érte túlságosan.. Elég durva lehet anyukád, ha ennyire nem akarja megengedni.. Ha a nővéred sminkeli magát, akkor kérj kölcsön tőle pár sminkcuccot, és ne túl feltűnően sminkeld ki magad. Vagy kérd meg őt, hogy fessen ki. Anyukád előbb-utóbb csak meg kell engedje.
2017. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!