Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vagy honnan tanultál...

Hogyan vagy honnan tanultál meg sminkelni?

Figyelt kérdés
Én sajnos a mai napig nem igazán tudok. Kíváncsi vagyok ki hogyan boldogult :)

2012. ápr. 18. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 év alatt. Sok hozzáolvasás, fotók nézegetése, filmben a szereplők megfigyelése és persze próbálgatni kell, hogy gyorsan is menjen és ne próbálkozzál bénán, ha buliba mész. Nekem már a napi rutin része, régebben még a szemceruza is gondot okozott.
2012. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magamtól, aztán szép lassan rájöttem, hogy fölösleges.
2012. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
magamtól.
2012. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
magamtól én is!
2012. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a mai napig tanulom a technikákat. Mindig látok valami újat és mindig próbálgatom, hogy kell olyat csinálni.

Szerintem mindig lesznek új dolgok új technikák, úgyhogy a tanulási folyamat szerintem sose fejeződik be!:)

2012. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is főleg magamnak tapasztaltam ki egy-két technikát, meg youtube videókból lestem el trükköket. Azok nagyon sokat segítettek, még akár termékválasztásnál is.

Persze most sem vagyok egy nagy profi, de azért meg tudok egy füstös szemet vagy alkalmi sminket csinálni, ami nagy teljesítmény a kb. 2 évvel ezelőtti állapotomhoz képest. :D

2012. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is folyamatosan fejlődöm még most is, de azért már egész jó vagyok, sok mindent meg tudok csinálni. Nálam volt egy alap kézügyesség, sok sminkes videót, blogot, képeket néztem, és nagyon sokat gyakoroltam.
2012. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eleinte nővéremet néztem, ahogy sminkel és tőle próbáltam ellesni néhány trükköt. Később inkább sminkes blogokat olvastam, ahol képekkel és videókkal is illusztrálnak 1-1 smink bemutatását és leírását.

Meg ugye magamtól is sokat fejlődtem, + osztálytársakkal, barátokkal is beszélgettünk ilyenekről, tőlük is tanultam.


Most már egész jól tudok sminkelni, de van még hova fejlődnöm! :)

2012. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
magamtól, aztán meg szoktam nézegetni youtuben sminkelős videókat :)
2012. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
magamtól, nagy ritkán anyu segített
2012. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!