Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináltok ilyen időben az...

Mit csináltok ilyen időben az arcotokkal?

Figyelt kérdés
15 vagyok, de ahogy melegebb mert, az arcom folyton bezsirosodik. Már ez volt tavaly is. Hab alapozó plusz puder, de nem ér semmit. Talán egy drágább puder jobb lenne?
2012. ápr. 29. 22:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig tiszta a borom.
2012. ápr. 29. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:
15 évesen nem szabad használni alapozót, meg púdert. de legkésőbb 30 éves korodban erre Te is rájössz.
2012. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha tiszta a bőröd minek alapozót meg púdert használni? ha nem tiszta akkor is csak korrektort kéne....
2012. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert vannak rajta barna foltok. Plusz h ne legyen fényes. De csak suliba van fent:)
2012. máj. 1. 07:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Van kifejezetten zsíros, fénylő bőrre arckrém, ami kicsit mattít is. Ezek ápolnak, hidratálnak, mattítanak egy kicsit és nem tömítik el a pórusokat, ezért nagyon jó választás lehet a számodra. Ha ez mégsem oké, akkor is bőven elég a púder. Egy jó minőségű púder elvileg elég a fénylő arcbőr ellen.
2012. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Krémet niveát is kipróbűltam, mivel húzódik a bőröm, de még is zsíros lesz, ezért vetem vegyeset, meg vettem gernert direkt zsíros bőrre, de mind a kettő egy óráig sziper, utána meg rosszabb lesz:) Akkor beruházok egy drágább púderre. Milyet javasoltok?
2012. máj. 1. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!