Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az avonozás jól megy? Mit...

Az avonozás jól megy? Mit csináltok hogy sokan rendeltek tőletek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem próbáltak beszervezni, de elég sokan csinálják az ismeretségi körömben, most ha én is belevágok ok, hogy kedvezményesen vásárolok, de mivel sok a közös ismerős, nem biztos, hogy hozzám jönnének, hanem ahhoz, aki már régebb óta csinálja.

Az egyik barátnőm 10%os kedvezményt hirdetett, csak hogy tőle rendeljenek többen.

2011. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tőlem meg nem akar rendelni senki, volt amikor már kiálltam és mutogadtam bevásárlóközpontokban is de semmi...
2011. jan. 18. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt Kecskeméten ez azoknak jött be nagyon, akik boltot nyitottak belőle.
2011. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én úgy tudom hogy boltot nem szabad nyitni mert azért beperelhetnek.

Ezt attól tudom aki még ajánlotta nekem ezt az avon tanácsadói foglalkozást.

2011. jan. 18. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint illatszerbolt nyitotta, de árul mást is természetesen, de a 99% az avon. 4 ilyen bolt is van.
2011. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!