Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogyan választottátok ki...

Ti hogyan választottátok ki az arcotokhoz illo szemhéjpúdert?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sminkes segítségével.
2012. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

utánaolvastam bár nekem amiket itt interneten javasolnak nem nagyon jön, be ugyanis nekem ilyen kékeszöld a szemem és az arany barna bézs árnyalatait javasolja,hát éln kb ezekkel a színekkel úgy nézek ki mint egy májbeteg.

van egy csomó színű palettám ,nem márkás iylen régi vackok és azok közül próbálgattam ki hogy mi állt jól és így megmaradtam a kékes szürkés árnyalatnál! és mindig természetes fénynél sminkelj! én az ablakom elé rakok egy tükröt és ott szépen lehet látni hogy hogyan is áll a smink.

2012. ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kísérletezgettem, de nagyban függ a palettától is, mert különbözik a szín, állag, hatás és ami az egyikben nem illett hozzám, a másikban igen.
2012. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zsákbamacska.

Én szoktam noname szemhéjpúdereket is venni, amiben több szín van, így kisebb az esélye hogy melléfogjak.

Egyébként én elképzelés alapján szoktam menni venni..

Pl.: kell egy erős lila, vagy kell egy bézs+barna, kell egy szürke... és akkor mindenhol megnézegetem őket, hogy melyik mennyire pigmentált, mennyire csillogós, és amelyik olyasmi mint amilyet szeretnék, akkor azt elhozom.

(megjegyzem még sose mertem 1-es szemhéjpúder venni.. mindig 2-es 3-as,vagy több színt tartalmazót veszek..

..én ilyen "beszari" vagyok!...:)

2012. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!